SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
To raczej białko jest zamiennikiem np. mięsa, ryb, nabiału,. Ale żeby szukać zamiennika białka w prochu to nie słyszałem .



Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-12-14 15:22:54
. Ile można jeść jajek i mięsa? Nabiału za bardzo nie mogę, soi tez. Nie dość, ze mam ciężko dobić do 2000 kal codziennie, to jeszcze to białko. Aż sie boje, jak mi kiedyś przyjdzie do głowy robić masę. Ale ostatnio na próbę wypiłam 30 gr wpc i tak mnie przeczyściło, ze drugi raz sie raczej nie odważę .. jest jeszcze w proszku jakieś białko z jajek, może to przejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Białko z jajek w proszku kiedyś bywało - ale smakowo nie powala. Spróbuj może izolatu, albo nawet hydrolizatu. Ale itak mięso czy jajka to lepsza opcja.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprobuje z izolatem. Odkąd wykluczyłam pszenice z diety i słodycze, mam wrażenie ze jem 2x tyle co wczesniej i ciagle mi brakuje do bilansu kalorii i białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tak to już jest przyzwyczaisz się i nauczysz komponować posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie. Jeżeli chce poprawić wyniki siłowe - głównie przysiady, Mc, wyciskanie na klatkę, podciąganie, dipsy, to na początku ma znaczenie, czy robię więcej powtórzeń z mniejszym ciężarem np ( 5x12) i zwiększam obciążenie jeśli dam radę z poprzednim zrobić 12 powtórzeń, czy lepiej z większym ciężarem robić mniej powtorzen np 5x5 i wtedy jeśli dam radę zrobić 5 powtórzeń, to dodaje więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Przy krótkim stażu to bym się nie pchał za szybko na niskie zakresy powtórzeń. Spokojnie dokładaj sobie na razie na tych 8-12. Jak się zatrzyma na amen to pomyślisz o innym treningu i innych zakresach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Przy krótkim stażu to bym się nie pchał za szybko na niskie zakresy powtórzeń. Spokojnie dokładaj sobie na razie na tych 8-12. Jak się zatrzyma na amen to pomyślisz o innym treningu i innych zakresach.

Ok, czyli bez zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No ja bym po prostu na spokojnie robił swoje. Na starcie przygody z treningiem siłowym potrzeba przyzwyczaić organizm (mięśnie, stawy, ścięgna, układ nerwowy) do regularnego wysiłku. Nie warto za szybko pchać się w jakieś bardziej ukierunkowane na siłę schematy. Na takim typowo kulturystycznym treningu też siła będzie rosła u takiej początkującej osoby w zadowalającej mierze.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
No ja bym po prostu na spokojnie robił swoje. Na starcie przygody z treningiem siłowym potrzeba przyzwyczaić organizm (mięśnie, stawy, ścięgna, układ nerwowy) do regularnego wysiłku. Nie warto za szybko pchać się w jakieś bardziej ukierunkowane na siłę schematy. Na takim typowo kulturystycznym treningu też siła będzie rosła u takiej początkującej osoby w zadowalającej mierze.

Rozumiem, progres jest, efekty zadowalające, tak tylko sobie kombinuje... jak to ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21
Hej, nie wiem czy dobrze trafiłam.. ale od początku od trzech dygodni zaczełam regularnie ćwiczyć, chodzę 4 razy w tyg na siłownię tam robię trening obwodowy, trzymam dietę, jem regularnie o stałych porach 4 posiłki. A moja waga stoi w miejscu. Mam 26 lat 158 cm i waże 60 kg moj cel to 55. Dlaczego waga stoi w miejscu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?

WHEY premium