sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

Wysłana -
A próbowałaś na macie położyć jeszcze np. ręcznik złożony na kilka części?
Wysłana -
Dzięki za podpowiedź :) Próbowałam i przy statycznej wersji jest ok, ale przy schodzeniu na łokcie i wstawaniu do pompki nie bardzo działa, bo koc/ręcznik się mimo wszystko przesuwa.. dlatego myślałam raczej o ochraniaczach.
Wysłana -
Hej. borykam się z zaburzeniami hormonalnymi ( głównie zbyt niski poziom estradiolu i podwyższony testosteron) . Od dłuższego czasu pomimo treningów ( trening siłowy + kardio 4x w tygodniu) waga stanęła a z czasem zaczęłam tyć. Sylwetka zrobiła się bardzo masywna. Zastanawiam się czy dobrym wyjściem będzie na jakiś czas odejść od treningu siłowego i zostać przy samym treningu kardio ( bieganie , basen) ewentualnie trening z obciążeniem własnego ciała ? Dodam jeszcze że jestem w trakcie leczenia i staram się uregulować poziom hormonów.
Wysłana -
Moim zdaniem już lepiej by było postawić na krótsze treningi siłowe typu fbw. Krótsze, intensywniejsze (ale bez przesady). Długie sesje cardio mogą spotęgować problem hormonalny. A już to czy trening oprzesz na sztangach, kettlach czy masie własnego ciała to już zależy od celu, ćwiczenia itp. Zresztą można to połączyć. Oczywiście to tylko gdybanie, bo niewiele wiemy na Twój temat i na temat Twojego zdrowia, ale bardzo często zbyt długie sesje, zbyt częsty trening, za mało regeneracji utrudnia regulowanie hormonów
Wysłana -
Dziękuję za odpowiedż :) Trenuję od około 4 lat bez dłuższych przerw. Przed obecnie wykonywanym treningiem, rok trenowałam dość intensywnie ( 5 długich treningów crossfitowych, duże obciążenia)
Wysłana -
cześć, miałbym do Pań z działu ogromną prośbę

Jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej na temat wpływu SAA na ludzki organizm, istotnym elementem jest w tym przypadku ankieta, a konkretniej analiza jej wyników.
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby choć parę osób znalazło chwilkę czasu, żeby odpowiedzieć na te kilkanaście pytań, myślę, że nikomu nie zajmie to dłużej niż 10 minut, a ja będę bardzo wdzięczny

Nie ukrywam, że dużo łatwiej jest zebrać wyniki od mężczyzn, dlatego specjalnie piszę tutaj, żeby chociaż część odpowiedzi udzieliła płeć piękna
Podrzucam link i z góry dzięki! https://www.survio.com/survey/d/N1Y4U2B8B2C3V6A3A 
Wysłana -
Witam,jestem na diecie redukcyjnej,biegam w godz.wieczornych/19-20/ ogólny bilans posilków to 1700 cal, ktore rozbijam na 4,wiec mam pytanie odnosnie kalorycznosci kazdego z nich,wiem ze 1 moze miec nawet 30% a co z póżniejszymi??
Wysłana -
Najprosciej to w miarę po równo ale nie jest to jakaś sztywna reguła
Wysłana -
czy ktoś z Was stosował maść Arcalen? podobno jest legendarnym specyfikiem wśród sportowców i zastanawiam się, czy i po jakim czasie działa?

kilka tygodni temu uderzyłam się w nogę, był siniak, a po jego zniknięciu urosło małe zgrubienie. nie boli, noga w porządku, więc chyba się zwłókniło i jest bezpiecznie. Arcalen ma działać też na takie przypadki i tak smaruję już tydzień bez specjalnych efektów...
Strona 54 z 54
Dodaj odpowiedź