SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
usg tarczyczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3530
Cześć.

Trenuję siłowo 3x w tygodniu od lutego z dietą 1800 kcal.
Pod koniec lutego (26.02.2017) miałam jeszcze miesiączkę, aktualnie okres spóźnia mi się 10 dni.
Mam bardzo intensywne objawy - zatrzymywanie wody w organiźmie, które spowodowały przyrost na wadze 3 kg, okropne wzdęcia, problemy trawienne, ból podbrzusza, zmęczenie, apatia, całą twarz w syfach.
Nie wiem co mam teraz robić. Wcześniej miewałam problemy z regularnymi miesiączkami, które podtrzymywane były farmakologicznie.
Jestem zapisana do lekarza jutro rano, ale chciałabym Was zapytać czy nie kojarzycie takich przypadków.
I co robić w takich sytuacjach.
Piję mnóstwo wody i pokrzywę - minimalnie uszła ze mnie woda.
Help, plis.

P.


Zmieniony przez - pralson w dniu 2017-04-05 10:12:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to i ja przyszłam po poradę, bo jestem zielona w temacie odżywek. czy to możliwe, żeby od nich bolała głowa albo pojawiały się inne złe objawy? w poniedziałek po raz pierwszy spróbowałam jednej porcji (30 g) Whey 100 - od razu pobiegłam do toalety, a nieco później lekko czułam głowę. dziś, w środę, znowu zjadłam jedną porcję i przez kilka godzin czułam się lekko osłabiona, "zamulona", a głowa nie bolała, ale była jakby zaćmiona. dodam, że absolutnie nigdy nie boli mnie głowa , więc to tym bardziej dziwne. i zastanawiam się, czy to kwestia odżywki, czy ogólnie podaży białka (chociaż nigdy się tak nie czułam po dużej ilości mięsa, ryb albo jajek), czy może to zbiegi okoliczności


Zmieniony przez - work_drugs w dniu 2017-04-05 21:32:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
A co to za białko dokładnie?? Z czym to białko rozrobiłaś?? Lub co jadłaś przed tą odżywką? Dość dziwna reakcja jak na białko. Mnie np strasznie bolała głowa po DAA a też mnie praktycznie nigdy nie boli (chyba że zatoki atakują).

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to Whey 100 z Treca, o smaku naturalnym, czyli chyba prościej się już nie da... przed odżywką nic nie jadłam, dwa razy dodałam ją jako polewę do śniadania. blendowałam z zimną wodą mineralną i bananem, kakao, cynamonem (poniedziałek) albo odrobiną twarogu, żeby trochę zagęścić i poprawić smak (środa). no trudno, jeśli to dziwna reakcja, to będę próbować jeszcze raz na kilka dni i się obserwować. albo się przyzwyczaję, albo w misce dojdzie porcja mięsa/strączków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Przyznam szczerze, że ja prywatnie mam nieciekawe zdanie o białku treca - ale to ze względu na konsystencję i smak. Nigdy nie miałem takich objawów, ani nikt ze znajomych który to białko bierze/brał. Niemniej jednak nie jest to wcale niemożliwe. ja po niektórych odżywkach - przedtreningówki, DAA - też się potrafiłem czuć nieciekawie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
A ja standardowo używam od kilku lat - do koktajli, budyniów, ciast, płatków itd. Zawsze wprawdzie waniliowe - i nigdy nie miksowałam z wodą - zawsze z kefirem, maslanką, mlekiem migdałowym - NIGDY nie miałam żadnych sensacji. I mój syn również. Ale organizm, organizmowi nierówny... Moze spróbuj bez dodatkowych kombinacji: białko, maślanka plus banan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za opinie! ech, Paatik, trochę trudna to sprawa, bo nabiał też staram się ograniczać i dlatego wprowadziłam odżywkę ale spróbuję i tak, bo kefiry i maślanki uwielbiam. dziś na śniadanie znowu zjadłam porcję odżywki i póki co bez rewelacji - ani żołądkowych, ani z głową, więc jest nadzieja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4969
Cześć,

ja też z drobnym pytaniem - mam duży problem z bólem łokci przy ćwiczeniach typu deska, ale nie chodzi mi o stawy tylko skórę. Po takiej serii treningowej, gdzie mam kilka powtórzeń deski albo schodzenia na łokcie z pozycji pompki do deski moje łokcie ścierają się do krwi. Nie mam pomysłu co z tym robić, bo taki uraz wyłącza mi łokcie z ćwiczeń na jakiś tydzień - mata nie pomaga, ćwiczenie w długim rękawie też niewiele. Szukałam w internecie jakichś ochraniaczy na łokcie (bo myślę, że przydałaby się po prostu jakaś amortyzacja), ale wyskakują tylko takie utwardzane na rolki albo z kolei stabilizatory stawów. Słyszeliście o czymś miękkim w tym typie? Macie pomysł jak sobie z tym poradzić?

Ten sam temat mam z biodrami - błyskawicznie robią mi się siniaki, ale to jakoś mogę obejść.

Dzięki za pomoc :)

A nawiązując do tematu z góry - ja obserwuję u siebie mdłości po All Nurition Isolate protein wymieszanej z wodą, choć wiążę to raczej z faktem, że jest słodkie, a ja za słodkim nie przepadam.


Zmieniony przez - pachnaca_deszczem w dniu 2017-04-19 11:58:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?

Wiecej