SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
W tym temacie poruszamy drobne kwestie dotyczące aspektów okołotreningowych ważnych dla aktywnej kobiety.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627373
Kiedyś używałam cronometer - ale nie sadze aby to miało na dłuższa metę sens. Może blonnik warto jeszcze liczyć - ale witaminy i minerały na pewno nie. Zbyt duże różnice mogą być od marchewki do marchewki. Jak masz niedobory to je uzupełnij tabletka i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
To ja zacznę 
Dermatolog skierował mnie na badania tarczycy bo chce sprawdzić czy mam Hashimoto. Mam zrobić morfologię z płytkami, TSH, anty TPO i anty TG. Czy te badania wystarczą czy powinnam zrobić jeszcze coś? Jak coś wyjdzie to będę musiała iść do endokrynologa a wolałabym mieć już komplet badań przy sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno FT3, FT4, USG tarczycy, moze dziewczyny dopowiedza co jeszcze
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Dzięki Meri za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1282
A ja mam takie pytanko - czy można aeroby robić rano na czczo a jeśli nie to co jeść przed i ile czasu odczekać zanim zacznie się ćwiczyć? (Ćwiczę również siłowo ale moim celem jest redukcja.)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
nebula
A ja mam takie pytanko - czy można aeroby robić rano na czczo a jeśli nie to co jeść przed i ile czasu odczekać zanim zacznie się ćwiczyć? (Ćwiczę również siłowo ale moim celem jest redukcja.)


Aeroby na czczo?
Nie jest to dobry pomysł dla Ciebie.

Mózg to komornik - nie dasz mu nic żeby miał energię do pracy to sobie zabierze z ciała.
I wcale nie z tłuszczu, tylko z mięśni..

I nie będzie go interesować kompletnie jakie Ty masz zamiary.

A już wyjątkowym strzałem w stopę jest przypadek gdy ktoś funkcjonuje z zasadą: "Nie jem po godzinie... (18, 19, etc.)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
nebula, ciężko powiedzieć ile czasu powinnaś odczekać po jedzeniu. To jest kwestia indywidualna. Musisz sama sprawdzić. Jedni mogą trenować po 30min, inni po 1,5h.
Jak chcesz robić aeroby pod kątem redukcji to zadbaj o to żeby kolacja jednak była dzień wcześniej i to nie taka, której trzeba pod mikroskopem szukać. Rano postawiłabym na coś lekkiego typu banan, suszone owoce, może płatki z jogurtem... Przetestuj po czym czujesz się najlepiej.
1

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Prin - suszone owoce nie są zbyt dobrym wyborem (chyba że suszy się samemu).
Z reguły są one kandyzowane i utrwalane związkami siarki.

E220 lub E-220, dwutlenek siarki, zawiera siarczany (siarczyny), konserwowany siarką, konserwant E220, bezwodnik kwasu siarkowego.

Takie z reguły są oznaczenia na kupnych, suszonych owocach.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-03 11:23:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Suszone owoce pochodzenia ekologicznego, dostępne w sklepach ze zdrową żywnością nie są z reguły konserwowane związkami siarki.
Założyłam że wybieramy produkty eko

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
prin
Suszone owoce pochodzenia ekologicznego, dostępne w sklepach ze zdrową żywnością nie są z reguły konserwowane związkami siarki.
Założyłam że wybieramy produkty eko


Nie wszyscy są w tym uświadomieni......

Założenie jest błędne w stosunku do wielu poczatkujących..


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-03 14:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1282
Dzięki za odpowiedzi, czyli podsumowując - rano przed aerobami należy zjeść... węgle? proste / złożone? zbilansowany posiłek z BTW?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?

WHEY premium