SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A próbowałaś na macie położyć jeszcze np. ręcznik złożony na kilka części?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4969
Dzięki za podpowiedź :) Próbowałam i przy statycznej wersji jest ok, ale przy schodzeniu na łokcie i wstawaniu do pompki nie bardzo działa, bo koc/ręcznik się mimo wszystko przesuwa.. dlatego myślałam raczej o ochraniaczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 585
Hej. borykam się z zaburzeniami hormonalnymi ( głównie zbyt niski poziom estradiolu i podwyższony testosteron) . Od dłuższego czasu pomimo treningów ( trening siłowy + kardio 4x w tygodniu) waga stanęła a z czasem zaczęłam tyć. Sylwetka zrobiła się bardzo masywna. Zastanawiam się czy dobrym wyjściem będzie na jakiś czas odejść od treningu siłowego i zostać przy samym treningu kardio ( bieganie , basen) ewentualnie trening z obciążeniem własnego ciała ? Dodam jeszcze że jestem w trakcie leczenia i staram się uregulować poziom hormonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Moim zdaniem już lepiej by było postawić na krótsze treningi siłowe typu fbw. Krótsze, intensywniejsze (ale bez przesady). Długie sesje cardio mogą spotęgować problem hormonalny. A już to czy trening oprzesz na sztangach, kettlach czy masie własnego ciała to już zależy od celu, ćwiczenia itp. Zresztą można to połączyć. Oczywiście to tylko gdybanie, bo niewiele wiemy na Twój temat i na temat Twojego zdrowia, ale bardzo często zbyt długie sesje, zbyt częsty trening, za mało regeneracji utrudnia regulowanie hormonów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 585
Dziękuję za odpowiedż :) Trenuję od około 4 lat bez dłuższych przerw. Przed obecnie wykonywanym treningiem, rok trenowałam dość intensywnie ( 5 długich treningów crossfitowych, duże obciążenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
cześć, miałbym do Pań z działu ogromną prośbę

Jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej na temat wpływu SAA na ludzki organizm, istotnym elementem jest w tym przypadku ankieta, a konkretniej analiza jej wyników.
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby choć parę osób znalazło chwilkę czasu, żeby odpowiedzieć na te kilkanaście pytań, myślę, że nikomu nie zajmie to dłużej niż 10 minut, a ja będę bardzo wdzięczny

Nie ukrywam, że dużo łatwiej jest zebrać wyniki od mężczyzn, dlatego specjalnie piszę tutaj, żeby chociaż część odpowiedzi udzieliła płeć piękna
Podrzucam link i z góry dzięki! https://www.survio.com/survey/d/N1Y4U2B8B2C3V6A3A 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 55 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 647
Witam,jestem na diecie redukcyjnej,biegam w godz.wieczornych/19-20/ ogólny bilans posilków to 1700 cal, ktore rozbijam na 4,wiec mam pytanie odnosnie kalorycznosci kazdego z nich,wiem ze 1 moze miec nawet 30% a co z póżniejszymi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Najprosciej to w miarę po równo ale nie jest to jakaś sztywna reguła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ktoś z Was stosował maść Arcalen? podobno jest legendarnym specyfikiem wśród sportowców i zastanawiam się, czy i po jakim czasie działa?

kilka tygodni temu uderzyłam się w nogę, był siniak, a po jego zniknięciu urosło małe zgrubienie. nie boli, noga w porządku, więc chyba się zwłókniło i jest bezpiecznie. Arcalen ma działać też na takie przypadki i tak smaruję już tydzień bez specjalnych efektów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4490
Tak, ja stosuję maść arnikową, gdy zdarzają mi się urazy w czasie treningu (karate). Tak, preparat działa jak najbardziej. Co prawda nie jest to żadna cudowna maść, że wszystko znika już po pierwszym smarowaniu, ale razem z całą otoczką "zabiegów" przy urazach na pewno pomaga :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?

WHEY premium