SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 6

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151753

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
kontynuacja pojedynczych pytan

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7494 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
kolego massi: jeśli chodzi o pracę klatki przy barkach to bym się w ogóle nie przejmował - bez przesady, to nie apteka, a my nie jesteśmy pro-kulturystami. Praca klatki jest tak znikoma, że można ją spokojnie pominąć. Skup się na tym, by wybrać ćwiczenie którym najlepiej czujesz przedni akton barków i to ćwiczenie wykonuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Powiadomki ;)

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawia mnie, czy jeżeli ćwiczę nogi i pod koniec jestem już tak wyczerpany, że nic mi się nie chce, to czy mogę drugą partię mięśniową, barki, zrobić kilka godzin później? Czy ma to jakiś negatywny wpływ na organizm, czy mu to nie zrobi różnicy, że rozłożę trening? Oczywiście uwzględniając to w rozkładzie posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7494 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
jesli masz czas i checi to mozesz tak cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
nie ma problemu, można w ten sposób robić, nawet lepiej niż na jednej sesji. Chociaż osobiście żyję w przekonaniu, że nogom należy się osobny dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No mi właśnie średnio się widzi robienie czegokolwiek po nogach, bo po prostu same przysiady już tak męczą, że na myśl o chodzeniu się człowiekowi niedobrze robi, a co dopiero potem jeszcze barki katować...

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-03-08 22:27:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
no to taki układ jest jak najbardziej dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
spróbuj może jednak rozpisać to tak żeby nogi robić osobno bez innych partii ;p . Barki można tak rozłożyć ze dajesz 2 ćwiczenia do klaty jedno do pleców i dobrze je wytrenujesz.

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
rozbiłbym barki i dał przód do klatki, tył do pleców, a bok robił jako ćw. uzupełniające zarówno przy przodzie jak i tyle
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

poważny problem

Wiecej