SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania: wszystko o zawodach i formie

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
tutaj na luzie by nie zaśmiecać poważnych tematów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Pierwszy :>

Takie pytanie bo się zastanawiam ja i pewnie większość czy wiadomo w "teraźniejszych czasach kulturystyki" co jest osiągalne "naturalnie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Odnośnie przygotowania do pierwszego startu bo większość z naszych kandydatów nie startowała jeszcze. Po pierwsze jeśli ma się podstawy genetyczne to jest dużo łatwiej osiągnąć swój cel. We wszystkich sportach sylwetkowych są kategorie w których do pierwszego startu nie są potrzebne aż tak duże nakłady finansowe jak np.bikini fitness i męska sylwetka. Dobrze dobrana dieta to wiadomo że jest to dość duży koszt, ale jeść i tak trzeba. Suplementacja ma nam tylko to ułatwić i pomóc ostatecznie w osiągnięciu celu. Okres startowy jest znacznie tańszy ale okupiony też wielkim rygorem i reżimem. Co innego przygotować się do pierwszego startu np. do debiutów kulturystycznych i tam zająć zadowalające nas miejsce a co innego budować masę i osiągnąć formę startową któryś raz z kolei. Jako sędzia, zawodnik i trener w tym wypadku posłużę się przykładem Sylwi widać na co dzień i na scenie dojrzałość mięśniową i coraz to wyższą klasę po kolejnych sezonach startowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Nie możemy od razu liczyć że osiągniemy sylwetki mistrzów. Oni budują to latami a każdy rok jest trudniejszy i kosztowniejszy bo rozwój umięśnienia a zwłaszcza jego szczegół (braków). Od czegoś musicie wyjść pamiętajcie jednak co zawsze powtarzamy że każdy może trenować sport ale nie każdy może zostać mistrzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
Witam,do kiedy dokladnie można zgłaszać swoją kandydaturę?
I jest już wstępnie określone ile maksymalnie osób zastanie objętych przygotowaniami?

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
nabory będą regularne, jeśli nie tym razem to za miesiąc/dwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
A ja mam pytanie odnośnie pozowania. Czy każdy zawodnik uczy się go sam, czy ktoś kieruje go na tym etapie przygotowań? Nie raz słyszałam, że pozowanie nie jest takie proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eiszeit - jak będzie decyzja o starcie to najlepiej zacząć trenować pozowanie w domu/siłowni przed lustrem tak aby pozy stały się nawykiem. Jeśli nie masz nikogo do pomocy to najlepiej uczyć się z filmików. Pozowanie wymaga sporo wprawy i jest strasznie męczące - szczególnie w dzień startu. 5 min. na scenie a czujesz się jak po wykopkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Dziękuję za odpowiedź
Z relacji zawodniczek wynika, że jest jak mówisz...heh, a wygląda to tak niepozornie. Układ każda z zawodniczek ustala indywidualnie czy zawiera się on jedynie w wymaganych pozach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawodniczka idzie spacerem do centrum sceny,zatrzymuje się i wykonuje pozę przodem i tyłem.Następnie idzie w prawo 5 kroków wykonuje pozę przodem i tyłem i idzie w lewo 10 kroków i znów poza przodem i tyłem. Swobodny spacer po zarysach litery T. Zawodniczka ma wyrażać siebie ale nie pajacować Potem przechodzi na tył sceny i zajmuje swoje miejsce w szeregu zgodnie z numerem lub we wskazane przez sędziego miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Dzięki, czekałam na taką odpowiedź, teraz jest to jaśniejsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy konkurs w dziale - wygraj ISO P290 900g

Następny temat

SZACUNKOWE KOSZTY PRZYGOTOWAŃ DO ZAWODÓW.

WHEY premium