SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogrubienie

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Mam pytanie do Moderatorów.Chciałbym się dowiedzieć jakie szanse na pogrubienie ma osoba,która koncentruje się na dawaniu(oczywiście merytorycznie wartościowych)odpowiedzi naq posty innych członków Forum,a sama nie wysyła dużej ilości pytań(odrębnych postów)???Byłbym wdzięczny za odpowiedź.Z szacunkiem Michail

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Rozumiem Ciebie, czytałem Twoje wypowiedzi i napewno będe popierał Twój awans.


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Jeśli udziela rzeczowych porad, to duże. Pogrubienia są przyznawane za posiadaną wiedzę, a w jaki sposób można ją zaprezentować? Przecież chyba nie zadając pytania, tylko na nie odpowiadając. Życzę szybkiego pogrubienia, bo chyba o to Ci chodzi.

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie o to,ale nie sądzę abym już na to zasługiwał-za krótko jestem członkiem Forum i jak na razie jeszcze niewielu osobom pomogłem,ale staram się (mój zasób wiedzy idzie w parze z praktycznym doświadczeniem-trenuję już prawie 15 lat-z przerwami).Chciałbym aby Forum(jak i cały Portal Kulturystyka.pl)rosły w siłę i zdobywały coraz silniejsze zainteresowanie oraz renomę na rynku.Uważam,że droga ku temu wiedzie poprzez stawianie właśnie na osoby z doświadczeniem i konkretną wiedzą fachową,do których chciałbym się zaliczać z moją skromną osobą.Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
Jak bedziesz sie udzielal na forum to napewno zostaniesz zauwazony...

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Mam taką cichą nadzieję.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail, juz zdazylem zwrocic uwage, na fachowosc twoich wypowiedzi i sadze, ze juz teraz zaslugujesz na pogrubienie.
Dla przykladu Ed (chyba wiadomo o kogo chodzi), ktory nie udziela sie zbyt czesto (wiadomo nie kazdy ma na to czas), jest pogrubiony, gdyz jest fachowcem w dziedzinie koksu, o czym niejednokrotnie moglismy sie przekonac na tym forum.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
MAKU-Miło mi to słyszeć(a właściwie czytać)-osobiście jestem zdania,że wszelkie wyróżnienia powinny być przyznawane z dużą surowością kryteriów,tylko wtedy będą miały wartość,ale jeśli uważasz,że mam jakieś szanse to musisz wiedzieć że mój entuzjazm nie słebnie.,Pozdrawiam

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7126
Ja tez uwazam ze powinienes byc pobrubiony.

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Dlaczego by nie, także jestem za Twoim pogrubieniem jeśli taka wola forumowiczów . Nie ważne w końcu ile tutaj z nami przebywasz - czas przebywania na forum wcale nie musi odzwierciedlać czyjejś wiedzy w danym temacie, mianowicie można być fachowcem a na forum zarejestrować się stosunkowo późno, przez przypadek lub wogóle tutaj nie dotrzeć czy też po prostu nie mieć dostępu do internetu.


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No i temat się rozmył-a tak mi dobrze szło(ha-ha)

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na to wyglada. Chyba MaTEO cos przeoczyl.

Moderator działu Suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bikej - propozycja pogrubienia

Następny temat

Czemu Skasowano mój post???????

WHEY premium