SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podział mikroskładników na redukcji dla figtera

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Witam na forum!

Jestem osobą trenującą boks. Na chwilę obecną, ważę 99 kg. Chcę zbić do 90. Dotychczas, po długiej kontuzji i "swoją" dietą zbiłem kilka kilo, ale "dieta" była straszna. Mało posiłków, duże przerwy. Stwierdziłem, że trzeba ułożyć profesjonalną. No i udałem się do pewnego trenera, który ułożył mi dietę. Pierwsze co mnie uderzyło to podział mikroskładników:

Białko: Tłuszcz: Węglowodany:
28% = 160g 40% = 102g 32% = 185g

Czy tłuszczu nie jest przypadkiem za dużo? Kaloryczność mam ustaloną na 2400 kalorii
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Masz trenera? Z nim konsultuj. Bo to co robisz jest nielojalne. Nie ma jedynie słusznego rozkładu makroskładników. Jak i sam rozkład też skuteczności diety nie załatwia. Tyle można napisać.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Za dużo powiedziane... Po prostu ktoś mi ułożył plan od tyle. Wszędzie czytam, że ma redukcji 20-25% tluszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
nie %, tylko g na kg masy ciała. 2 g białka, min 1 g tłuszczy, reszta ww

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Warto jednak brać pod uwagę również rozkład % przy układaniu rozpiski żywieniowej.
Najpierw ustalaj makroskładniki w gramach, później patrz na procentowy udział.

Wychodzenie poniżej 20% lipidów nie jest optymalnym rozwiązaniem dla organizmu.
W Twoim przypadku około 1.5g.kg masy ciała białka z pewnością wystarczy.

Dostosuj się wskazówek poniżej.
https://www.sfd.pl/t922822.html

Trener nie jest od układania diet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
No mam w gramach. Jesli chodzi o tłuszcze to wychodzi ok. Ale najwięcej gramów wychodzi mi na węgle... Czy tak powinno być na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Prowadząc w taki sposób interakcje można sobie gdybać.

Wstaw swoją rozpiskę żywieniową i pełną ankietę działu + napisz ile wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne.
https://www.sfd.pl/t922822.html

W gwoli ścisłości - węglowodany nie blokują procesu lipolizy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Szczególnie w sportach walki. Tutaj sylwetkanie jest aż tak istotna. Ważniejsze jest to, aby Twój organizm w czasie wysiłku miał jak najlepsze warunki do wykonania go w pełni możliwości.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dlatego warto dbać o wysoki poziom glikogenu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak spalić nadmiar tłuszczu z brzucha?

Wiecej