SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Podwyższona prolaktyna po cyklu

Wysłana -
Witam, cykl od lutego do maja 1wszy w życiu 12 tyg propa z winkiem , odblok 1000hcg i 20clomidów ankieta w temacie (http://www.sfd.pl/Pierwszy_cykl_na_propionacie_krok_po_kroku-t1158447.html) .
Badania przed cyklem s styczniu :
estradiol 35,1 11,3-43,2
testosteron 3,680 2,490-8,360
prolaktyna 6,69 4,04-15,20

Badania 2 miesiące po cyklu
estradiol 21,3 11,3-43,2
testosteron 3,230 2,490-8,360
prolaktyna 17,52 4,04-15,20
Jak obniżyć tą prolaktyne czy samo się wyrówna?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
a badania przed odblokiem?
Wysłana -
Odczuwasz jakies skutki lekko podwyzszonej prolaktyny?
Wysłana -
przed od blokiem badań nie zrobiłem nie stety. Libido mam na pewno słabsze , jestem ospały bardziej i temu też badania zrobiłem. dziś mam lekarza rodzinnego na 12 więc poprosze coś na zbicie tylko nie wiem co bo rózne specyfiki zbijają w zależności co jest przyczyną podwyższonej normy i podobno po odstawieniu problem wraca. Do endo kolejki po 5 miesiacy. Dodam że teścia jak badam od dwóch lat jest po prostu niski u mnie taki urok.
Wysłana -
nie zrobiles przed odblokiem to pewnie hormony juz byly nad widelkami
Wysłana -
Przy tym poziomie to nicwiecej niż bromo Ci nie przepisz
Wysłana -
flex1976
Przy tym poziomie to nicwiecej niż bromo Ci nie przepisz

Jw
Wysłana -
Jest problem bo nic mi nie przepisała, powiedziała ze nie ma nic na zbicie a nie są to jakieś mega podwyższone wartości co najwyzej może dać skierowanie do endo a kolejki na nfz roczne..
Wysłana -
No czyli jeszcze gorzej niż myślałem , pozostaje Ci wizyta prywatna lub kupno na czarnym rynku
Wysłana -
a jest szansa że sie to jeszcze unormuje? przeglądałem tematy że paremiechów po cyklu jeszcze hormony dochodzą do siebie, to nie wiem czy lepiej atakować ziomka o jakiś specyfik na zbicie czy poczekać z miesiąc zrobić badania i wtedy jak nie zejdzie nic to cos wziąść.
Wysłana -
Szansa zawsze jest
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź