SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwyżka cen

temat działu:

Biuro Obsługi Klienta

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4885

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez OXYTONE z działu Marbo.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43770
Czy mi się wydaje, że ceny produktów w Marbo wzrosły?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2302
Tak niektóre podrożały np. Prasa do nóg do ławek semi pro kosztowała 139 a teraz 149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43770
Lipa bo miałem zamawiać sprzęt a tu taka niespodzianka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kratownica gladka ze 110zł na 170zł :D To jest kpina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2302
Ale nie wszystko chyba podrożało tylko część i nie dużo To i tak zamówić warto bo Mam ławeczkę i modlitewnik z prasą na nogi i dobre wykonanie cena też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2302
A no to z kratownicą to polecieli ostro w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43770
Z tego co wiem to marbo przestało robić swoje gryfy więc stąd ta cena, ale i tak przesadzili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
miałem zamawiać zestaw w tym tyg + parę drobiazgów i dodatkowe 2x20kg gumowanego za łacznie 2 tysie i patrzę, że teraz mnie to wyjdzie 2,2 tys. a te 2 stówy miały być na rowerek.
trzeba przeglądnąć keltona i od nowa poskładać zestaw.

e:
obciążenia u keltona tańsze, nawet z wysyłką (tu pow. 2tys. darmowa)

Zmieniony przez - elesdi w dniu 2012-09-23 15:54:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4475
Również mialem robic kolejne zakupy u nich i jestem mocno zawiedzony . Niestety przeglądam oferty konkurecji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
elesdi
ja celuję w ten zestaw
http://www.marbo-sport.pl/2012-zestaw-31-s-lawka-wielofunkcyjna-ms-l002-stojaki-wzmocnione-ms-s008-wyciag-do-lawki-ms-w002-prasa-do-nog-ms-a002-modlitewnik-z-uchwytami-na-gryf-ms-a001-94-kg-obciazen-zestaw-4-gryfow.html
lepsze stojaki imo

dodatkowo 2x20kg gumowanych
http://www.marbo-sport.pl/obciazenie-zeliwne-gumowane-20-kg-mw-o20g.html

gryf bym wymienił na mocno łamany, szkoda tylko, że jest zakręcany
http://www.marbo-sport.pl/hartowany-gryf-mocno-lamany-120cm-na-zaciski-srubowe-mw-g120lms.html

i zamiast podstawowego gryfu wziąłbym ten:
http://www.marbo-sport.pl/gryf-prosty-ex-wzmocniony-184cm-mw-g184ex.html

z czasem jak będę na swoim to drążek do ściany i poręcze

ten zestaw spowoduje, że będę dużo więcej czasu spędzał w domu z przyszłą żoną, a nie na siłowni gdzieś daleko. Szkoda bo na co dzień mam dostępny po pracy sprzęt hesa i kettlera i marbo będzie musiało się nieźle wykazać:)


13 września napisałem tego posta, jestem już tydz. po ślubie i sprzęcik miał stanąć w domu jak najszybciej bo wznawiam od pon treningi po 2 tyg. przerwie. Wszystko to podrożało i trzeba będzie coś pokombinować, szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43770
moim zdaniem firma marbo pozbawia się dawnych atutów którymi była atrakcyjna cena oraz spawana konstrukcja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zamowienie 30904

Następny temat

Nie odebranie przesyłki

WHEY premium