SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwyższone próby wątrobowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5500
Byłam dziś rano na badaniach krwi, wyszły mi podwyższone próby wątrobowe ALT 185u, norma to <33,0. Ćwiczyłam w poniedziałek i środę. Czy to możliwe, że dziś nadal są podwyższone?

Co do innych badań, wszystko wyszło w normie. Leki nie stosuje,jedynie tabletki antykoncepcyjne ale regularnie badałam krew i zawsze wątroba była okej. Pierwszy raz mam taką sytuację, dodam, że miesiąc temu miałam USG brzucha i wszystko było okej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Na pewno to nie jest od treningu, jak norma jest do 33 a Ty masz 185 to jest nie halo coś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5500
https://potreningu.pl/articles/2400/intensywny-wysilek-fizyczny-zaburza-wyniki-prob-watrobowych

W sumie te artykuły dają mi do myślenia na temat podwyższonego. Ktoś miał tak na własnej skórze? Powtórzę badania w poniedziałek


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-03-02 23:41:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Link do konkurencyjnego serwisu został wykasowany ze względu na naruszenie regulaminu forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5500
Powtórzone badanie: ALT 168, AST 205
Diagnoza: uszkodzenie mięśni, zakwasy spowodowały takie podwyższenie. Niepokojące jest to, ze utrzymuje się 5 dni po treningu i kazali mi zapstrzestac jeszcze tydzień i powtórzyć badanie i odrzucić tabletki. Rozsądne podejście? Może coś się stać ćwicząc z tak wysokimi próbami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5500
Nie zakwasy tylko zbyt wielkie przeforsowanie organizmu i wysiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Chovine
Powtórzone badanie: ALT 168, AST 205


co by nie było wyniki są mocno podwyższone , kilka dni po treningu to już wystarczająco idąc tym tropem każdy trenujący (bo ćwiczy częściej niż raz na 5 dni) miałby je podwyższone a tu normy są przekroczone kilkakrotnie także problem musi dotyczyć czegoś innego
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy z ranami pomocy

Wiecej