SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwyżoszne LH I FT4 teść i TSH w normie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
Witam otóż pisze z takim problemem ponieważ byłem u endokrynologa ale jak zwykle oni nie widzą problemu ;/ zgłosilem się ponieważ mam bardzo obtłuszczoną sylwekę zwłaszcza na brzuchu oraz klatce w wynikach wyszło że podwyższone LH i FT4 ale pani doktor wypisała mi tylko skierowanie na kariotyp i potym jak wyszedł dobrze powiedziała że nie ma czym sie przejmować ponieważ w tym wieku hormony jeszcze szaleją. A wy jak sądzicie podwyżoszne LH i FT4 to problem czy raczej nie? Dodam że mam 18 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Ciężko powiedzieć jeśli nie znamy konkretnych wartości, norm i pozostałych wyników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
sorki myslałem ze zdj sie dodały :D








Zmieniony przez - daniel199519 w dniu 2017-06-15 22:26:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
jeszz dorzuce badanie kariotypu :D








Zmieniony przez - daniel199519 w dniu 2017-06-15 22:31:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Osobiście też nie widzę nic poważnego. Jeśli jedyne objawy to te, które opisałeś - bardziej bym szedł w stronę redukcji tkanki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3444
ok to dzięki za odp :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Skoro tak to jak wspomniano wyżej redukcja będzie właściwym wyborem na ten moment i po utracie tkanki tluszczowej wyniki rownież mogą ulec zmienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
daniel199519
Witam otóż pisze z takim problemem ponieważ byłem u endokrynologa ale jak zwykle oni nie widzą problemu ;/ zgłosilem się ponieważ mam bardzo obtłuszczoną sylwekę zwłaszcza na brzuchu oraz klatce w wynikach wyszło że podwyższone LH i FT4 ale pani doktor wypisała mi tylko skierowanie na kariotyp i potym jak wyszedł dobrze powiedziała że nie ma czym sie przejmować ponieważ w tym wieku hormony jeszcze szaleją. A wy jak sądzicie podwyżoszne LH i FT4 to problem czy raczej nie? Dodam że mam 18 lat



Jaki tryb życia prowadzisz - opisz swoje zajęcia/aktywność/dieta/suplementy/leki/regeneracja/stres. Napisz jak u Ciebie z libido/sexem.

Napisz co dla Ciebie oznacza 'otłuszczona sylwetka'.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w mostku

Wiecej