SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwiązanie żylaków powrózka nasiennego a treningi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 315
Witam mam 23 lata i 3 tygodnie temu miałem zabieg: podwiązanie żylaków powrózka nasiennego. Chciałbym wrócić do treningów lecz no nie wiem dokładnie kiedy mogę. W internecie znalazłem, że niektórzy wrócili do ćwiczeń już po 2-3 tygodniach, niektórzy po 3-4 miesiącach a jeszcze inni po 2 latach dopiero.
Na dzień dzisiejszy odczuwam czasami ból w lewej pachwinie i nodze lecz nie są jakieś duże.
Chciałbym coś już poćwiczyć nie mówię o mocnych przysiadach itp tylko coś głownie na siedząco lub na leżąca, żeby nie obciążać zbytnio dolnych części ciała.
Czy ktoś może dać mi jakieś uwagi i sugestie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Pytaj o to swojego lekarza prowadzącego. Każdy przypadek jest inny, nikt Ci tego nie określi on-line.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 315
wiem wiem na pewno będę jeszcze z nim konsultował zaczęcie treningów, chciałem tylko dowiedzieć się ile czasu czekali inni ludzie po takim zabiegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Przedział czasu sam już wyszukałeś w necie, także wiesz że jest on bardzo rozstrzelony ...skup się na sobie, porozmawiaj z lekarzem, niech określi czas dla Ciebie, może też sam zakres aktywności fizycznej.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jw pytaj swojego lekarza prowadzącego , tego typu otrzymanie zgody jest kwestią indywidualną zależną od wielu czynników jak choćby rodzaj wysiłku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki zestaw badań profilaktycznych zrobić?

Następny temat

Zmęczenie po przebudzeniu

WHEY premium