SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Podstawy - jak zacząć?

Wysłana -
Cześć, chciałbym zacząć trening crossfit, gdyż trenuję boks i jak sądzę rozsądnie będzie ćwiczyć aby poprawić wytrzymałość itp. Jednak jestem amatorem w tej dziedzinie i nie mam pojęcia jaki sprzęt potrzebuje, co muszę kupić, jaki plan i tak dalej. Więc byłym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł.

Ćwiczę pół roku na siłowni, rok boks. Chciałbym zmienić zwykły fbw na crossft. Niżej mój poprzedni temat gdzie doradzono mi abym tutaj się wypowiedział.
http://www.sfd.pl/Boks_+_Siłownia-t886281.html 

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zacznij od FT-7
Wysłana -
Może trochę więcej wskazówek? Mało odpowiada mia ft-7, bo ciężko go połączyć z treningiem boksu.
Wysłana -
Ponownie piszę do was z prośbą.
1 - ćwiczę boks, ponad rok. W chili obecnej na treningi chodzę w poniedziałek, wtorek i piątek bo na tyle mogę sobie pozwolić z powodu szkoły. A więc środa, czwartek, sobota, i ewentualnie niedziela jest wolna - w któreś z tych dni chciałbym ćwiczyć crossfit i raz w tygodniu chodzić na basen. Podeślecie pomocne linki abym mógł dopasować treningi? ułożyć WODy itp. Projket FT -7 odpada, gdyż nie mam na niego wystarczająco czasu.
2 - W domu mam małą siłownie - ławka, drążek do podciągania i tutaj pytanie do was co więcej potrzebuje do crossfitu? tzn. co muszę dokupić.

Zmieniony przez - oldschool1 w dniu 2012-10-09 16:15:19
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź