SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podnoszenie ciężarów Warszawa

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10514

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Cześć, czy jest w Warszawie jakieś miejsce gdzie można dołączyć do grupy podnoszenia ciężarów? Zależy mi głównie, żeby pod jakimś doświadczonym okiem nauczyć się techniki dwuboju. Doświadczenia z podnoszeniem ciężarów nie mam w ogóle, z siłownią za to dość spore.

Są jakieś stare wątki poruszające ten temat, ale nie mogłem znaleźć konkretnego i aktualnego info.

Dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Serio? Nie ma w Warszawie nic takiego?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 245
Słyszałem coś o gwardi Warszawa , nowy temat otwórz na dole w sporty siłowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 245
Już tam założyłem , weź tam śledztwo co napiszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 245
Śledz *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jeżeli to dalej aktualne to na Legii jest dobra sekcja o ile złapiesz się w przedział wiekowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
na Okeciu tez jest

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
O ładnie. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się odpowiedzi, więc zapomniałem o temacie. Możecie podać jakieś namiary na te sekcje? Choćby mail, lub telefon?

I jeszcze jedno: mam 25 lat, więc prawdopodobnie nie łapię się w żaden przedział wiekowy - spodziewam się, że przede wszystkim liczą na juniorów. Czy jest sekcja, do której przygarną mimo wieku?

Zmieniony przez - lanarell w dniu 2013-10-07 13:28:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Legia: Forty Bema
http://www.ssalegia.pl/index2.php-pid=101.htm 

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Dzięki, niestety piszą, że nastawiają się wyłącznie na trening młodzieży. Jutro jeszcze zadzwonię i obadam co i jak. Może ktoś jeszcze podrzuci jakiś namiar? W internecie cholernie ciężko znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1
Jest w Warszawie świetne miejsce gdzie znajdziesz speca od podnoszenia ciężarów.W Warszawskim Centrum Atletyki masz sekcję i nie maja żadnych ograniczeń wiekowych. Tu masz namiar na ich trenera : https://www.facebook.com/KamilPilarskiWeightlifting 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rehabilitacja w Warszawie

Następny temat

Dobra siłka w Warszawie

WHEY premium