SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podniesienie libido

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2485
Cześć,

Czytałem tutaj już kilka tematów na ten temat, ale chciałbym skonkretyzować trochę uzyskane informacje i potrzebuje doświadczenia innych
Osobiście od trzech dni biorę kompleks witamin i minerałów Olimpa i do tego zma, ale dopiero wczoraj zorientowałem się, że powinno brać się trzy tabletki dziennie, więc zma, można powiedzieć biorę od wczoraj.
Czytałem że dobre rezultaty przynosi zażywanie żeń-szenia, macy i argininy. Brał ktoś? polepszyło się, bo wszyscy piszą brać, a nikt nie pisze o rezultatach. Jak na przykład ten żeń-szeń. Na SFD polecany był olimpowski, a w necie czytałem, że akurat na libido działa jakaś czerwona jego odmiana, która jest 2x droższa na alegro. Samo zażywanie witamin i tego zma, coś da? Bo niby czuje się lepiej, ale nie wiem czy to nie siła autosugestii. Co sądzicie o guaranie, warto? Mam 21 lat i akurat jak zacząłem spotykać się z jedną dziewczyną to odczułem spadek, jeszcze w wakacje było chyba ok.


Zmieniony przez - homerr5 w dniu 2017-10-28 17:41:22

"Kto wspina się na palce, nie Stoi pewnie."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14056
Tribulusa sobie wrzuc, do tego zma, kompleks witamin. Argnina niby moze pomoc ale raczej na jakosc erekcji niz na samo libido jako tako pozatym ona dzila raczej dosc krotko wiec musialbys ja brac przed planowanym zblizeniem raczej :P Ale niech sie moze ktos jeszcze wypowie w temacie.
A jak nie to yohimbine z aledrogo sciagij i w malych dawkach zdziala cuda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wpierw zastananowilbym sie co jest przyczyna braku libido ...

byc moze nie ma potrzeby dodawania zbyt wiele

a moze juz czas wlasnie na cos wiekszego

pomysl i prosze napisz jak sadzisz co spodowalo ow brak

bo w Twoim wieku to raczej nie jest czeste ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2485
No właśnie to jest pytanie. Chciałbym wiedzieć. Staram się eliminować wszystkie potencjalne źródła, nie trzepię, dłużej śpię, staram się ruszać, wrzuciłem te suple, bo nawet jeśli to nie zaszkodzi. Trochę mnie to martwi, bo jak napisałeś w moim wieku nie powinno być z tym problemu, no ale ciężko mi coś wymyślić. Mam nadzieję, że to rzeczywiście z przemęczenia i braku jakiś minerałów, bo jak nie to będzie trzeba jeszcze przed końcem roku wybrać się do lekarza. Martwi mnie też to, ale nie wiem czy nie wynika to z tego samego, że w ogóle nic ostatnio mnie nie rusza, rano namiotu nie ma, laska może obok mnie leżeć naga a ja nic, totalnie nul. Kiedyś sama myśl powodowała namiot w spodniach, a teraz, ech, szkoda gadać.

"Kto wspina się na palce, nie Stoi pewnie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jakies stresy ?
ile godzin snu ?
dieta z jaka iloscia ww i kalorii ?

to podstawowe pytania
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 670
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UDANE STARZENIE SIĘ - WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!

Następny temat

poliole - jakie w MAtrix i Gladiator

WHEY premium