SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podkład!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3323
Jaki podkład polecacie? Chodzi o taki dla cery młodej! Dla 20-latki. Normalnie nie używam bo daaawno temu matka mnie nastraszyła że jak bede stosowała to moja skóra się szybko zestarzeje. W sumie jak patrze na te laski z toną fluidu na twarzy... no to uwierzyłam
Ale na poważnie- macie jakieś swoje typy? Cera mieszana albo tłusta. Albo po prostu piszcie jakiego używacie.

Berlin ist mehr ein Weltteil als eine Stadt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
przedewszytkim naturalacnosc


Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-04-30 15:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Clinic

expedientka dobierze Ci właściwy rodzaj podkładu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 617
Helena Rubenstain , Lancome ekspedienka pomoze ci w wyborze odpowiedniego odcienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vichy aera tent jest super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3323
Vichy, hmmm, bo ostatnio reklamują podkład dla cery mieszanej: Loreal IDEAL BALANCE. Ale to jest ten z tych droższych. Hmmm. Dzieki za dotychczasowe odpowiedzi.

Berlin ist mehr ein Weltteil als eine Stadt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam ten Balance i jest naprawde dobry, ale mimo wszystko Vichy mi najbardziej odpowiadał (jest bardziej kryjący i nie wysusza skóry, a Loreal jest raczej do tłustej, moze nieco wysuszać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3323
Dzięki wielkie Magdoosiu za podpowiedzi, w takim razie może zaczne od szukania tego Vichy Bo ja mam w sumie jednak cere mieszaną i rzeczywiście często grozi mi zbytnie wysuszanie o ironio losu

Berlin ist mehr ein Weltteil als eine Stadt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3323
SOGi za dotychczasowe, cenne podpowiedzi

Berlin ist mehr ein Weltteil als eine Stadt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
stosowalam ten ideal balance i takze stwierdzam ze troche wysusza cere,ale za to doskonale kryje i matuje.Jak dla mnie bardzo dobry był tez Visible lift,akurat do cery lekko suchej.Jak dla mnie Loreal jest najlepsza firma jesli chodzi o podkłady.Wg mnie beznadziejne sa podkłady rimmela i maybelline.Lepiej dołozyc 15 zł i miec bardzo dobry podkład.Ja kupuje podkłady na placu od "złodzieji" jesli mieszkasz w wiekszym miescie bez problemu mozesz kupic taniej podkład znanej marki.Ja kupuje zamiast za 60 to za 30.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje za soga i odbijam.
Ja tez nie kupuje podkładów w sklepach - robie to na allegro, z tym, ze musze wczesniej znac kolor, który potrzebuję. I tez płacę do góra 40 zł..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zadrapania

Następny temat

Ból w barku

Wiecej