SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie się na drążku a klata

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Witam.
Mam nieco ponad 170 cm wzrostu przy wadze 58-60 kg. Z wyglądu wyglądam szczupło. No dobra - chudo!
Nigdy nie chciało mi się ćwiczyć, uważałem kulturystyke za strate, cennego dla mnie, czasu; również jako jakąś oznakę narcyzmu. A może to dlatego, że zawsze mam słomiany zapał? :>
Od kilku miesięcy jednakże codziennie rano po wstaniu z łóżka podciągam się na drążku rozporowym (takim w futrynie drzwi). Robie jedną serię po 15 podciągnięć podchwytem (jak się upre to i 20 zrobie - to chyba dużo). Mam zamiar wykształcić sobie lepszy wygląd klatki piersiowej, która wygląda jak u sześciolatka :P I teraz pytanie: Mam na to szanse, poprzez podciąganie się na drążku, bo wiem, że to głównie na ćwiczenia pleców jest.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
Nie.

(L)-To My

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Rob pompki od czegos trzeba zaczac, jak sie nie zniechecisz to za jakis czas silownia, pozniej lepsze odzywianie i wtedy cos moze urosnie ta klata:P

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
To ciekawe, że nie. Mam znajomego, który własnie w ten sposób ćwiczył przez około rok i teraz ma klate jak się patrzy. Ponadto, gdzieś znalazłem, że jednak działają mieśnie piersiowe dolne podczas podciagania. Tylko nie wiem, czy w podchwycie czy w nachwycie i w jakim rozstawie rąk. Dlaczego tak się upieram przy tym podciaganiu? Bo jest szybkie. Zrobienie całej serii zajmuje coś koło minuty; pompki są wyczerpujące i długotrwałe, siłownia kosztowna o dietach już nie wspomne (na szczęście mam niezły metabolizm, nie odkłada mi się tłuszczyk)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
"pompki są wyczerpujące i długotrwałe"
panie daj pan spokoj kilku serii pompek Ci sie nie chce zrobic?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Coz, no skoro znajomemu urosla piekna klata po podciaganiu to co my ci mozemy powiedziec :). Naszym zdaniem nie urosnie, no ale coz. Nie pozostalo nam nic innego jak dac spokoj z wyciskaniem i tez sprobowac ;)

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
ee.. dziwny jestes. nie ma nic za darmo ! skoro chcesz miec klate musisz robic pompki i tyle !! a to ze ci sie nie chce to twoja sprawa :) ale ja ci je polecam. kiedys jak bylem calkiem plaski robilem dziennie 100 pompek (5x20) . moze ktos powie ze nie jest to dobre rozwiazenie, codzienne cwiczenie klatki i to dosc spora chyba ilosica pompek (zwlaszcza dla poczatkujacego), ale mi dala efekty.. ja dostalem po nich takich rozstepow ze hoho ( jakby co zanim zaczniesz trening zakup sobie profilaktycnzie masc na rozstepy)

najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wszystkiego najlepszego lukasz!!!! :-D %-)

Następny temat

TRENING zmiany

WHEY premium