SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podbić czy zostawić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2099

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12623
Ello. Wybrałem się niedawno do kumpla ,który siedzi w "suplach" od dawna z pytaniem co dalej z tym moim cyklem. Przypomnę ,że jestem w połowie 14 tyg cyklu na propie i masterze. Nurtuje mnie kilka rzeczy. Po pierwsze zawsze słyszę o odbloku hcg na koniec cyklu, on twierdzi ,że jądra małe to już jestem zblokowany i mam walić 5k jednostek na raz, a po cyklu 3x 5k!! Kolejna rzecz. Kolega twierdzi ,że mam fejka i mam dwa wyjścia z sytuacji 1. zwiększyc propa do 1,5ml 3d ale... to raczej nic nie da, opcja 2. dokupić trena i (chyba) boldka po 10 hitów (apteka) i uratować cykl.. Moim zdanie trochę lipa na pierwszy cykl mieszać krótkie z długimi estrami do tego megamocny tren to kolejny cykl juz nie bedzie effektowny jakbym miał ten ratowac w taki sposób. Z drugiej str bardzo mi szkoda ,że często kłuje dupsko pilnuje michy i treningi na maxa ,a efekty niewielkie nie wspominajac już o wkładzie finansowym.. Co sądzicie ,co powinienem zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Widac, ze pojecie zerowe wiec to pewnie pierwszy lub jeden z pierwszych cykli. Napewno musisz wypelnic ankiete dzialu, aby uzyskac pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ankieta dzialu. idz i zrob badanie testa do labu i wiesz wszystko. na pewno nic do cyklu nie dokladaj!! kolege ponioslo lekko mowiac

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
Wrzuc ankiete dzialu
Hcg dobrze jest podawac w trakcie cyklu rowniez
Reszta troche dziwna teoria

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw ankieta dzialu i czemu kolega twierdzi ze masz fejka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Najlepsze z tego to ten tren i bold z apteki
2

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12623
:) czyli totalna bzdura tak? Zwiększę dawke i powinno bardziej kręcić
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
rcs
:) czyli totalna bzdura tak? Zwiększę dawke i powinno bardziej kręcić
umiesz czytac?wstaw ankiete dxialu a po drugie nikt nic nie pisal o zwiekszaniu pozatym idz do labu i zbadaj swojego testa za 20-30zl a koledze powiedz zeby sie j**nal z tym trenem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
Wypelnij ta ankiete i bedziemy myslec

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sledze Twoj temat z cyklem, a Ty czytales moj. Kolego, gdzie Ci sie tak spieszy? Ja daje 2x w tygodniu po 125 Enana i jest zayebiscie! Najbardziej podoba mi sie samopoczucie i luz na wszystko. Jestes troche mlodszy ode mnie, wiec mysle, ze nie powinno byc duzej roznicy. Nie oczekuj od cyklu niczego, a bedzie cieszyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Od cyklu trzeba oczekiwać postępów po to się wbija. Ale głównie odpowiada za to miska. A tutaj nawet nie wiemy jak ona wygląda. Myślę że spokojnie wystarczyło by 2x250 testa week i 400 deki week. A ty lecisz ponad grama testa. Nie zawsze więcej oznacza lepiej.

kaczo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu przy cyklu na saa

Następny temat

Obdlok z uzyciem hcg i clomidu

WHEY premium