SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatkujący prosi o rady!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witka! od 2 tygodni zacząłem ćwiczyć u kuzaja. Na poczatek powiem że mam 14 i pół roku. Na klate wyciskam 48 kg a jak zaczynałem cwiczyc to wyciskałem 44kg i jakis postęp jest.ale nie wiem czy dobrze ćwicze.

Poniedziałek - nie ćwicze
Wtorek - klatka, biceps, triceps, przedramie
Środa - to co wyżej
Czwartek - to co wyżej
Piątek - to co wyżej
Sobota - to co wyżej
Niedziela - nie ćwicze

To raczej nie jest dobry trening!!! i mam zamiar zmienic do 4 dni w tyg ale prosze o rady. W bicepsie mam 26cm(luźny) 28cm (napięty) równo w obydwu rękach i na serie jade 6-7 kg po 10-8 powtórzeń oczywiście na jedna ręke :) Wiem ze przy takim treningu moge sobie spalić mięśnie !! Prosze o rady jaki trening dostosować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm... Ja też nie wiem co gość zrobił. Ale jak ćwiczysz dokładnie tak jak powinno wykonywać się dane ćwiczenia i przedtym jest dobra rozgrzewka to mało prawdopodobne jest się okaleczyć. No i ciężar musi być dobrze dobrany, a nie gość złapie żelazo co zawodowiec ma kłopoty i wygina się jak małpa na siłce, a jaki zadowolony z siebie :) Tylko nie wiem z czego,że nie ma pojęcia o tym sporcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
boze... co to jest ?
wogole masz jak dla mnie za maly wiek na cos ciezkiego. podam plan, ale ...
czy na silowni jest trenner ktory pilnowalby twojje terchniki ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko z techniką jest ok ! chodzi mi i plan!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z***any na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie pytam sie jak ty uwazasz tylko czy jest trenner co by cie poprawil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trenera nie ma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no to przy takim wieku nawet najmnijszy odchyl, moze spowodowac kontuzję.
polecam basen, ewentualnie :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej nie rób jaj... poczekaj lepiej z tymi ćwiczyniami. i jak masz ćwiczyc z takim programem to też lepiej zrezygnuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale go pocieszyliście :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Nie mozna ćwiczyć codziennie tych samych mięśni.
To jak na mojej siłce są kolesie po 16 i 18 lat, którzy ćwiczą tylko klate (4 razy w tygodniu).
Nie wiem czy nie wiedzą jak ćwiczyć resztę czy chcą zaimponowac innym swoją wytrzymałością lub chcą dostać kategorię E na komisji wojskowej, ale tak nie mozna.

Faku, nawet jakby był tam trener to jestem pewien, że nie upilnował by kto co robi (na niejednej siłce niby jest trener, a tak naprawdę zajęty jest samym sobą i nie wypatruje błędów ćwiczących).
Tutaj najlepsi są starsi koledzy (ci u których są bardzo widoczne efekty kilkuletniej pracy przy złomie).

Do autora: Zmień plan! Może być taki:
poniedziałek: klata + triceps
wtorek: plecy + biceps + przedramię
sroda: WOLNE (a tylko piwo tknij to łeb urwę
czwartek: nogi + brzuch
piątek: barki + kaptury

No i dietka jak zwykle, a nawet zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mogło by być tak ? :

poniedziałek - nie cwicze
wtorek - klata
środa - biceps
czwartek - triceps + klata
piątek - biceps + przedramie
sobota - triceps + klata
niedziele - nie cwicze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozcie w doborze maszyn (:

Następny temat

Co ma ten typ?

Wiecej