SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatki trenningu CF dal kompletnej Lamy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
Czesc,

Na poczatku witam wszytskich ... i mam nadzieje ze jakis czas tu zabawie i nie padne :)

Zawsze mijalem wszelkiego rodzaju sporty (no moze oprocz plywania i nart) szerokim lukiem, ale osiegniecie wagi 100kg spowodowalo ze czas zaczac myslec (mlodszy juz nie bede).

Pare slow o mnie: 186, 98kg, 34 lata.
Stan fizyczny
- silowo 0, ZERO, ZIROŁ
- wytrzymałościowo troche lepiej - na orbitreku ze średnim obciążeniem daje rade kolo godzin, basen z ćwiczeniami redukcyjnymi od HardDude (to forum) - w godzinę około 1500m


Poniewaz pracuje bardzo nieregularnie zainteresowal mnie CF ktory moge poki co wykonywac w domu (nie ma mowy zebym umowil sie z jakas grupa na staly czas) i w stosunkowo nie dlugim czasie. Dodatkowo szbyko sie nudze, wiec moze CF zapewni mi zmiany.

Cel: na poczatek zgubienie tego co zachodowalem przez lata, ale tez poprawa kondycji i ogolnej wydolnosci organizmu, docelowo - wyrobienie sobie w zyciu nawyku ćwiczenia.


A teraz do trenningu.

Myslalem o WOD Angie na poczatek, ale Morales_37 w pewnym wpisie napisal o zajechaniu sie przysiadami :/.
Możecie doradzic jak zaczac ? Chce robic CF do 3 razy w tygodniu + ew basen jesli bede w stanie.
Jakie WOD wybrac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Jeśli szybko się nudzisz to polecam wykonywać WODy zamieszczone na oficjalnym serwisie, oczywiście zeskalowane do Twojego poziomu wytrenowania. Możesz także poszukać w archiwum są tam tysiące WODów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
zeskalowane do Twojego poziomy wytrenowania ... to mnie wlasnie niepokoi :)


Zmieniony przez - NaRazieLama w dniu 2012-08-15 12:34:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2765
Spokojnie, sproboj na poczatek wody z wlasna waga ciala. Ja masz drazek to nawet kilka serii po jedn podciagnieciu duzo ci da. Jak pocwiczysz dwa tygodnie po cztery treningi,minimum, na tydzien to twoja forma wzrosnie znaczaco. Sam sie zdziwisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
Na razie nie mam (prawie) nic, ale zainstalowanie drazka do trudnych i kasochlonnych nie nalezy wiec pewnie bedzie to jeden z zakupow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
A co do WODow - nawet nie myslalem poki co o tych z obciazeniem, prawie 100kg wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2765
Spokojnie, parę miesięcy temu miałem 100 kg/173 cm wzrostu a jakoś się dało wodować ;) Kup sobie piłkę taką dużą jak dziewczyny na aerobicu używają-sporo ćwiczeń na brzuch można zrobić. Koszt kilkadziesiąt zeta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
A jakie cwiczenia na tej pilce ? Cos polaczonego z CF ? No i jakie wyniki osiagnales przez te kilka miesiecy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2765
Wpisz sobie w google-swiss ball workout.
Ja nie startowałem od zera więc moje postępy pewnie niekoniecznie przełożą się na twoje. Ale np jakieś 2 miesiące temu miałem problem żeby podciągnąć się dwa razy-NIGDY się nie podciągałem jak typowy bywalec siłowni. Teraz nie ma problemu żebym robił wody 21-15-9 z podciąganiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
OK, poszukam , poczytam, dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam

Następny temat

Test kwalifikacyjny do 2012 Reebook Crossfit Fitness Championship

Wiecej