SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatki diety + cwiczenia+ białko - jak uzywac ? Pomocy :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
Hej ,

Mam pytanie - jak wlaczyc bialko serwatkowe do diety . Mam 27 lat, 170 cm wzrostu, waze 70 kg ... chce oczywiscie schudnac i wysmuklic sylwetke. Moje zapotrzebowanie kaloryczne wyszlo 1600 cal dziennie bez cwiczen oczywiscie. Mam zamiar cwiczyc 3-4 w tygodniu na zajeciach fitness typu TBC, power combo i tabata . Ile powinnam spozywac kalori- czy trzymac sie 1600 ? Kupilam rowniez spalacz tluszczu ( tabletki Thermo speed i bialko ) tabletki mam zarzywac przed treningiem i przed sniadaniem. Czy po treningu shake bialkowy wystarczy na odbudowe miesni po wysilku . Prosze o pomoc iz to moja pierwsza przygoda z bialkiem i tego typu tabletkami. Nie wiem czy powinnam zwiekszyc kalorie - chce schudnac jakies 7-8 kg i wysmuklic cialo :) Dziekuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrzuc jeszcze ze dwa zrzuty dziennych posiłków w postaci tabelki z Potreningu, żeby było widać jak jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18088
spalacz tłuszczu ? proszę Cię Na moje to możesz wywalić do kibla
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1305
No ten spalacz tłuszczu nie brzmi najlepiej. Ja bym postawiła na zdrowe odżywianie i te treningi. Czy masz określony czas, w którym chcesz schudnąć te 7-8 kg, albo do jakich konkretnie wymiarów dążysz? Co do tego zapotrzebowania kalorycznego, to na moje oko 1600kcal przy intensywnych treningach 4 razy w tygodniu, wydaje się trochę mało. Ja bym skorzystała z jednego z kalkulatorów online, żeby sprawdzić swoje zapotrzebowanie dzienne przy treningach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
Ten spalacz tluszczu to podobno po to zeby dodac kopa i energi przy treningach - tez jestem sceptycznie do tego nastawiona ale kolezanka moja twierdzi ze dzieki temu miala mega energie do cwiczenia itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
Chcialabym zrzucic tak do konca maja - zalezy mi na tym zeby miec plaski brzuch i jedrne cialo - moj poziom tluszczu obecnie wynosi 23.2 % - takze juz na granicy otylosci :P heheheh - u mnie problem zdecydowanie jest z systematycznoscia chodzenia na ta silownie ale wiem ze to jest ostatni dzwonek na wakacje :) - 1600 to min bez cwiczen ktore potrzebuje - ciezko mi wlasnie obliczyc to z niestystematycznym cwiczeniem - plus chcialam zrzucic wiec powinnam chyba byc na deficycie czyz nie tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. wypełnij ankiete działu dostępną tutaj: https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html + dołącz ze dwa zrzuty diety wygenerowanej z PoTreiningu jeśli chcesz uzyskać pomoc
2. 1600 przy aktywności którą wymieniasz to za mało zdecydowanie
3. aktywność którą wymieniasz, czyli cardio nie jest optymalnym narzędziem do kształtowania sylwetki. ba - na tym sylwetki nie zbudujesz, zwłaszcza na diecie 1600. optymalny jest trening siłowy, z obciążeniemi i addekwatnym zapotrzebowaniem kalorycznym. popatrz po dziennikach w dziale co jedza dziewczyny i jak cwiczą i do jakich fajnych efektów dochodza (np. dziennik Bazylii)
4. tabletki możesz wywalić do kibla
5. białko systetyczne nie ma żadnych magicznych właśiwości odbudowujących itp. a służy jedynie uzupełnieniu białka w przypadku niedoborów pochodzacych z diety. lepiej zjeść zamaist takiego sztucznego białka kawałek mięsa. wyjdzie i zdrowiej i wartościowiej.
6. definiowanie z góry do jakiej wagi chcesz schudnąć to nieporozumienie. nie patrz na cyfry na wadze, tylko na kompozycje ciała. można wazyć więcej i wyglądać lepiej.
7. z tego co piszesz wychodzi, że chcesz schudnąc 8 kg w 1,5 miecha - brzmi jak ponury żart, tylko mało śmieszny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Nie no, 8 kg do końca maja brzmi spoko. Realnie i zdrowo. Chyba, że masz na myśli maj tego roku, to już gorzej
Zachęcamy do pokazania zdjęć, bo to 23% tłuszczu nie brzmi źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
Padma :) Dzieki za porady - wlasnie o cos takiego mi chodzilo - z tymi 8 kg chyba rzeczywiscie przesadzilam :) ale marzyc mozna nie :) heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36
Dzisiaj wrzuce jakies fotki :) zalezy mi wlasnie zeby realistycznie podejsc do tematu i uzyskac opini ludzi bo wiadomo co strona i artykul to jakies inne info itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
1600 to szybko skończy się na 1200 i narzekaniu, że nic nie chudniesz. Wysoka jesteś 1800-2000 na start, ale z nieprzetworzonej żywności. Odżywki na etapie raczkowania nie są Ci do niczego potrzebne. Zostaw sobie na później, ewentualnie białko możesz traktować jako alternatywę dla smaku np. do owsianki czy omleta. Nie ma sensu bawić się w koktajle proteinowe. Po treningu zjedz normalny posiłek, ewentualnie owoc a po powrocie do domu posiłek. I jak wyżej - potrzebna pełna ankieta żeby coś konkretniej doradzic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych świąt i mokrego dyngusa

Następny temat

Rozstęp mięsni prostych brzucha ciąża i dobór ćwiczeń.

WHEY premium