SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatek gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26907
Od 4 tygodni jade cypio 500week, suty wywalilo i czuc guzy pod nimi. Badania przed cyklem byly w normie, teraz nie mam mozliwosci powtorzenia bo nie jestem w PL. Pod reka mam teraz tylko Symex. Zaznacze ze to nie pierwszy cykl i w zasadzie nigdy nie bylo problemu, w ostatnim tylko sie pojawil na sam koniec ale problem zniknal po odbloku. Teraz tak naprawde poczatek dopiero, od poniedzialku dochodzi tritren a za 3 tygodnie wino. Z racji ze nigdy z symexem nie mialem doczynienia bo i nie byl potrzebny potrzebuje porady jak zaczac, 3/4 dni jeden tabs pozniej 0.5 tabsa ed,e2d,e3d? Troche lipa ze badan nie moge zrobic tutaj ale musze jakos obyc sie teraz bez tego.

Mam nadzieje ze obedzie sie bez ankiety


tu byla ankieta jak cos, wiele oprocz wymiarow sie nie zmienilo
https://www.sfd.pl/CYKL_NA_DNP.-t1166430.html 

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26907
teraz spojrzałem ze to ta sama substancja myslalem ze cos innego. Biore symex poki co jakies poprawy nie ma ale pogorszenia tez.

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
1tabs co 5dni.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26907
pora dnia ma jakies znaczenie tutaj?

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Nie ma znaczenia . Choć niektórzy twierdzą ze lepiej brac na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Nie ma znaczenia, choć różne teorie panują o których pewnie zaraz poczytasz
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26907
dobra zapodam teraz 1szy tabs

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26907
teraz takie pytanie dlaczego co 5 dni, i po jakim czasie powinna byc poprawa jakas?

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Bo tak ładnie wygląda I tak za 2dni możesz lecieć na badania ...bo taki jest trend teraz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26907
nie zrobie bo nie mam jak, moge jedynie obserwowac poprawe

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Godzina to brałem jak sobie przypomniałem
Ogólnie to clom na noc bo u jakiegoś tam procenta ponoć wpływa na wzrok ,osobiście nie słyszałem o takim przypadku
I ja melke zawsze na noc bo mi jest po prostu po niej mega nie dobrze

T3 na czczo

Hgh na czczo

Reszta srodkow jak się przypomni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26907
bede robil jakies zakupy, w co sie moge zaopatrzyc jeszcze zeby bylo pod reka w razie w.

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok TT i ZMA

Następny temat

Odblok bez clomidu

WHEY premium