SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący i dobranie pakietu odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
Witam. Założylem konto na forum, bo nie mam kogo się poradzić, a w Internecie na forach krązą oddmienne opinie, a chciałbym podjąć właściwy wybór.
Zacznę od tego, że mam 22 lata i waże 46kg przy wzroście 171cm, opinie o mojej wadzę możecie sobie odpuścić, zaczynam to zmieniać. Pracuje cięzko fizycznie i dokuczają mi trochę zakwasy, bo już 2tygodnie ćwiczę (3-4 w tygodniu) i bardzo brakuje mi czasu na wszystko, więc nie jestem w stanie gotować posiłków bogatych w witaminy, więc też decyduje się na odżywki, co prawda wiem, że to jest tylko dodatek do diety, ale z organiczonych możliwości szukam jakiegoś konkretu, który pozwoli mi się odpowiednio rozwijać. Znalazłem na google środek „Mass Attack”- zawierający białko, kreatyne, bcaa i jakieś witamny. W pakiecie 3 pudła po 1,5kg będą mnie kosztować 411zł. Czy to będzie dobry wybór? Czy ktoś stosował ten produkt? Czy lepej będzie kupić na początek jedno pudło 1,5kg i jakieś inne odżywki do tego dokupić? Na ile starczy mi 1,5kg tej odżywki? Zależy mi na szybkim zrobieniu parenastu kilogramów. Jeśli są jakieś błędy to przepraszam, jestem świeżo co po trzeciej zmianie i dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
tez mialem pol swojego zycia niedowage
przy wzroscie 194cm wazylem po 65kg i tez wydawalo mi sie ze duzo jem.
dopiero jedzac po 4500 kcal a czasem nawet 5700 wpadalo w ciezki dni nog, masa ruszyla do przodu.
po 12 latach treningu waze 40kg wiedzej niz w czasach anorektyka, wiec na swoim przykladzie powiem Ci ze sie da.
jednak tez musialem przylozyc sie mocno do tematu diety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
chopie tutaj trzeba gruntownie zajac sie odzywianiem, sam gainer nie zalatwi sprawy niedowagi
obecnie dziewczyny w gimnazjum waza wiecej, wiec dostarczenie poszczegonych makro nie powinno stanowic problemu.
oczywiscie odzywka moze byc przydatna, jednak jako uzupelnienie, a nie substytut diety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
TomQ-MAG
chopie tutaj trzeba gruntownie zajac sie odzywianiem, sam gainer nie zalatwi sprawy niedowagi
obecnie dziewczyny w gimnazjum waza wiecej, wiec dostarczenie poszczegonych makro nie powinno stanowic problemu.
oczywiscie odzywka moze byc przydatna, jednak jako uzupelnienie, a nie substytut diety


Pisałem, że komentarze co do wagi są zbędne. Staram się odżywiać lepiej, a pytanie brzmi, czy warto zainwestować w taką odżywkę i czy coś mi pomoże? Czy może jakaś alternatywa dla Mass ATTACK, czy może pakiet jakiś różnych odżywek. Jak będę zainteresowany wagą Twoich koleżanek to na pewno zapytam.


Zmieniony przez - Maciek9666 w dniu 2018-06-17 21:36:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Kolego zluzuj może ? To Ty tutaj przychodzisz po pomoc nie odwrotnie ? Czyż nie tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
flex1976
Kolego zluzuj może ? To Ty tutaj przychodzisz po pomoc nie odwrotnie ? Czyż nie tak ?


Tak, z całym szacunkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
W dziale odżywianiem wstaw diete do oceny , wtedy zdecydujemy czy warto inwestować w suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
Jak pisałem nie mam czasu na konretne diety dlatego szukam jakiejś petardy w formie odżywek. Staram się jeść dużo więcej i regularnie od momentu kiedy ćwiczę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Petardy w formie odżywki nie znajdziesz. Suplement z samej definicji jest tylko i wyłącznie uzupełnieniem diety. Nie jestem w stanie uwierzyć, że nie jesteś w stanie wygospodarować godziny czasu na ogarnięcie posiłków na cały dzień.
Gainer jest w zasadzie elementem, który możesz wrzucić w momencie, gdy z jakiegoś powodu wypadnie ci posiłek lub wsuwasz w ciągu dnia tyle kcal, że jest ci już naprawdę ciężko dostarczyć taką ilość z samego jedzenia. Jeśli więc bardzo chcesz to kup wór 1,5 kg i trzymaj "w razie w".

Witaminy w suplach też nigdy nie zastąpią tych zawartych w pożywieniu, mogą w pewnym stopniu pokrywać niedobory, stanowić uzupełnienie, ale nie można się na nich opierać jako główne źródło w ciągu dnia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
jezeli Cie urazilem to wybacz, jednak chcialem mocno zwrocic uwage na to, ze po prostu jestes mocno niedozywiony, a sam suplement.odzywka nie pomoze, jak nie bedziesz po prostu jadl. nie ma takiej opcji

tak jak pisalem gainer sie przyda, jednak przy tej masie ciala, dostarczenie np 2500 kcal aby masa juz wzrastala (a powinna) nie jest problemem
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Gainer moze pomóc ale calej roboty za Ciebie nie zrobi bo raczej i tak braki bedziesz mial
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Maciek9666
Jak pisałem nie mam czasu na konretne diety dlatego szukam jakiejś petardy w formie odżywek. Staram się jeść dużo więcej i regularnie od momentu kiedy ćwiczę.


Nie masz 30 minut dziennie na przygotowanie posiłków ?


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-06-18 22:32:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100 tysięcy kalorii? Ale jak to?

Wiecej