SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący,mutant mass,proszę o rade ;)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
Witam, mam 15 lat
Trenuje kolo 6-8miesiecy..
Do tej pory stosowałem diete typu : ryź,pierś,serki wiejskie, ryba i inne produkty tego typu, przyrost nie był duzy ale był
Moja waga 59kg.
Postanowiłem zamowic odzyweczke, a dokladniej Mutant Mass poczytalem o tym srodku troszke i wydaje mi sie,ze na poczatek na nabranie masy bedzie w sam raz
Klatka 89cm
Biceps 32cm
Trening co 2 dni, 1 dzien klatka, okres regeneracyjny biceps

Co myslicie o takim dopelnieniu diety ?

Prosze byc wyrozumialym, jestem poczatkujacy w tej dziedzinie,a sfd do konca jeszcze nie ogarniam czekam na porady
dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
6-8 miesiecy i biceps 32? Przedstaw diete i trening stosowane ostatnio.
#edit.
teraz doczytalem..
ty trenujesz tylko klate i biceps? powodzenia w zyciu ! wyglad jak .. ciezko mi okreslic -.- uloz plan,przedstaw diete i wtedy postaramy sie pomoc

Zmieniony przez - dideek w dniu 2012-01-07 14:29:13

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
Zapomniałem dodać,ze mój ojciec jest rolnikiem mamy duze gospodarstwo, i zawsze cos jest do roboty jak nie gnoj to po drzewo,zniwa itp..
Moja dieta :
sniadanie: 3 jajka gotowane, jem z zoltkiem bo tez lubie, jak nie jajka to nalesnik z twarogiem
miedzy posilkami owoc, serek wiejski, mleko
obiad: Pierś z kurczaka,ryż,ryba itp
kolacja: podobnie jak obiad, na przemiennie ryż itp, makaron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
cwicze klatke i biceps, bo chce na poczatku sobie to wyrobic, lekki kaloryferek mam.. i narazie nie chce go trenowac poki nie bede mial wiekszej klatki..
Cwicze co 2 dni, 1 dzien klatka,okres regeneracyjny biceps, i tak codziennie
trening zaczynam od rozgrzewki, na drazku kilka serri, małe ciezarki 5kg na łape,pompki
trening :
6serii po 10 wyciskań sztangi 35kg, przerwa miedzy seriami 1-2min,zaleznie od przemeczenia
po tym zaczynam rozpietki 8 serii po 10 razy, 1-2min przerwy
nastepnie, robie 5 serii na gryfie lamanym po 5 razy, bo juz zmęczony jestem..
dodatkowo poswiecam weekend na worku treningowym uniki itp,ale to nie wlicza sie do mojego treningu ;)..
jak juz mowiłem, jestem poczatkujacy ale moj trening tak własnie wyglada, nie mam swietnej kondycji,ale nad nia pracuje, jestem szczupły,zbity..
Licze,na odpowiedzi ,dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
Na początek polecam ci :
Muscle up protein activlab znajdziesz w sklepie sfd

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
Up.
Masz dietę ? , a trening to klata i bic :) hehe kiepsko

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
Tak,dzieki..
Narazie zamówiłem Mutant mass,bo czytałem o nim,a tez kumpel wlasciciel siłowni, posiada czarny pas karate, wiele lat trenuje , i doradzil mi co mam brac do mojego wieku, by nie zaburzyc hormonów i tego typu rzeczy..
Wyciskam 60kg mimo mojej małej wagi,ale wyciskam to z wielkim trudem bo to juz dla mnie duza waga patrzac na moj ciezar..
serie na klatce prowadze ciezarami miedzy 30-35kg, tak aby bylo mi w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Po co mu to radzisz i tak nic nie da
Trening zły żywienie też złe
Ćwicz całe ciało a przede wszystkim nogi
Poczytaj linki podwieszone ułóż porządną dietę i trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
chciałem właśnie napisać to w edicie ale nie moge edytować nie wiem czemu heh

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 22 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 346
Czemu przedewszystkim nogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
1.Dieta.
2.Trening
3.Suple
W takiej kolejnćoci zara ci linki podam.

edit ,
Nogi bo bd miał kalte i ramiona duże a nogi jak patyki hahah jak to wygląda :)

Zmieniony przez - peterskora w dniu 2012-01-07 15:03:13

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy Do Oceny

Następny temat

Jadłospis na tydzień

WHEY premium