SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująca 40-ka. Podsumowanie str. 48/ rok str. 70

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Ladies droga do formy i edukacja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
A więc zdecydowałam się zwrócić się do was
Takich jak teraz problemów z wagą nie miałam, moja waga wahała się od 60-62 kg, tak się czuję najlepiej. Od trzech lat coś tam ćwiczyłam tak zwane "wakacyjne" zrywy i po 8 tygodniach wracałam do swojej standardowej sylwetki, rok temu zdecydowałam nie przestawać na zimę i po wakacjach przez całą jesień, zimę i wiosnę robiłam treningi z serii Beach Body, Brazil Butt Lift, program jest rozpisany na 4 tygodnie, 6 dni w tygodni min 1 h dziennie, potem trener zaleca zmieniać modyfikować, zamieniać treningi, więc tak robiłam do końca kwietnia i k mojemu zdziwieniu nie miałam żadnych efektów, wręcz przeciwnie cm i tłuszcz przybywał, nie wiedziałam w czym problem więc obcinałam kalorie, czym mniej jadłam i więcej ćwiczyłam tym bardziej tłuszcz mi się odkładał, porażka
Zaczęłam szperać w internecie i trafiłam na ten i jeszcze jeden portal, zdecydowałam się na trening siłowy, przekonała mnie do tego Martucca, dziękuję jej za to :-*
Wybrałam trening dla początkujących na piłce ułożony przez szefową:
https://www.sfd.pl/[art]_Plany_treningów_i_ćwiczenia_z_piłką_swiss_ball_i_hantelkami_nie_tylko-t438773.html
Zakupiłam piłkę i sztangielki, obciążniki i wioo! W ubiegłym tygodniu skończyłam ten trening i zaczęłam następny dla średnio zaawansowanych #1 oczywiście zwiększam obciążenie. Efekty mizerne pomimo moich starań, czystej diety!!! Ten artykuł to maja biblia odżywiania: https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html
Dietę układałam dzięki kalkulatorom z potreningu, wyliczał mi na 2 500kcal, założyłam że na redukcji muszę spożywać około 2 000kcal, było z tym ciężko, ledwo sięgałam do 1 800 kcal.
Wiek: 41
Waga: myślę że 72 kg (ło matko!) wagę wyrzuciłam już dawno tylko się mierze
Dołączam zdjęcia zrobione tydzień temu po 6-cio tygodniowym treningu:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Przeczytałam, że mam odpowiedzieć na poniższe pytania, więc:
Wiek : 41
Waga : 72 (+-) 2 kg
Wzrost : 165
Obwody podaję sprzed tygodnia, bo wczoraj dostałam @
Obwód w biuście(1) :
Obwód pod biustem :
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 77
Obwód na wysokości pępka : 87
Obwód bioder (3): 105
Obwód uda w najszerszym miejscu: 62
Obwód łydki : 36
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, ramiona, tyłek
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, talia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) trening siłowy co drugi dzień
Co lubisz jeść na śniadanie: jaja, kasza jaglana, placki orkiszowe
Co lubisz jeść na obiad : mięso, warzywa
Co jako przekąskę : wędzony łosoś
Co jako deser : jabko, łody rzadko
Ograniczenia żywieniowe : przetwory mleczne
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: tak, dwa razy
Preferowane formy aktywności fizycznej trening siłowy, polubiłam bardzo :)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic, czysta miska
Stosowane wcześniej diety : nie stosowałam
Cel: schudnąć, spalić tkankę tłuszczową, zbudować mięśnie i odsłonić istniejące, poprawić postawę i wzmocnić kręgosłup
Nie napisałam, 10 lat temu schudłam w miesiąc 20 kg prawie, przez tragiczne wydarzenia w mojej rodzinie. Po prostu nie mogłam jeść, nie miałam łaknienia, może to też ma znaczenie.

Zmieniony przez - Niniczka w dniu 2013-07-10 00:42:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Miske wklejaj i diete układaj na 1800kcal , ww około 170g licząc warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Super Obli, że się odezwałaś!
Już układam, 1 800kcal, to spoko, bo więcej nie umiem zjeść!
A tym czasem wklejam zdjęcia z tylu (strasznie mi głupio, proszę się nie śmiać!), jedno sprzed tygodnia, a drugie przed treningami siłowymi z maja tego roku:



Po 7 tygodniach treningu dla początkujących przybyło mi po 1-2 cm w udach, odo nad kolanem i w ramionach

Zmieniony przez - Niniczka w dniu 2013-07-10 16:14:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a diete w tym czasi ezmianiałas, ?
jestes gruszka i masz tendencje do gromadzenia sie wody w ogóle a w regionach ud w szczególności, to przechodzi po jakimś czasie ale na poczatku powoduje często panike wśród gruszek, które i tak maja więcej mięśni w dole ciała niz jablka , ktore z reguły chcą sie pozbyc tłuszczu z nóg, a tam schodzi najpóźniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Zmieniałam, wchodziłam na 2 000kcal po mału, od razu nie umiałam :(
Nawyków nie musiałam zmieniać, bo jadłam zdrowe produkty, jedyne co zamieniłam zwykłą mąkę na orkiszową i więcej jem tłuszczy, piję też więcej wody, nie jem wędlin sklepowych, jedyne co to czasami parówki Berlinki z jajami sadzonymi, to mój grzech
Aha i zawsze myślałam, że jestem klepsydrą, bo mam dość spory biust i ramiona

Zmieniony przez - Niniczka w dniu 2013-07-10 16:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak klepsydra.... gruszka, wszytsko jedno ten sam typ hormonalny te same sklonnosci i postepowanie,
A stanik to sobei powinnas dobrac bo masz duuuzo za mala miseczke, aineko poradzi jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
o właśnie, stanik koniecznie do zmiany, szkoda biust maltretować tak małym rozmiarem
Jeśli chcesz to pomogę z ustaleniem rozmiaru, tylko musiałabyś się wymierzyć w biuście i pod biustem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]DT 86paulina

Następny temat

dieta- pomocy

WHEY premium