SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkująćy,dieta,białko,kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 897
Cześć.
Przychodzę do was z trudnym tematem :/ Otóż zaczne moze ile mam lat itp. No to tak mam 16 lat 183cm wzrostu i waze cos koło 67kg.
Od września chciałbym zacząc chodzić regularnie na siłownie i brac kreatyne ale od sierpnia chciałbym zacząc robić jakieś małe treningi w domu i brac białko.
W domu posiadam tylko hantle z tego powodu chcialbym przez ten miesiąć cwiczyc biceps i klatke.
Jestem dość chudy jak na swój zwrost i chciałbym przybrać na masie, jem dość dużo tłuszczów itp ale nic to nie daje.
I nasuwa mi sie pytanie białka czy jest sens brac przez sierpien + cwiczenia na biceps i klatke czy czekać aż zaczne chodzić regularnie na siłownie.
I jest ktoś kto poradzi jak sie odzywac (dieta) zeby przybrac na masie i jakoś wyglądać?
I co zrobić z białkiem?

Z góry przepraszam za pląntanine ale nie wiem jak to napisać.



Zmieniony przez - ŁukaszTMD w dniu 2018-07-26 23:01:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754697
Tutaj masz link do wyżej polecanego działu odżywianie i odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Proponuje odwiedzić dział junior SFD . Tam otrzymasz kompleksowa pomoc z zakresu odzywiania , treningu i suplementacji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33057 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Jak wyżej - a na początek warto zapoznać się z tematami z linku

https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
witaj, na kreatyne za wczesnie, nawet jak juz ttera zacznesz trenowac w domu.
obecnie rozumiem dostepu do silowni nie masz?
w domu mozesz skorzysac z planow typowo kalistenicznych lub cos typu "skazany na trening"
co do bialka, podejrzewam, ze tez w formie proszku bedzie ono zbedne, a wszystko dasz rade z posilkow wyciagnac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 897
Dziękuje za zainteresowanie tematem. Co do siłowni to mieszkam na wsi i dopiero do września zaczynam szkołę w miescie gdzie będe miał siłownie 5 min od miejsca zamieszkania dlatego tez będe chodził na nią regularnie. Jak pisałem wyzej zalezy mi przybrac na masie i jednym słowem byc dzikiem gdyż jestem chudy jak na swój wzrost. A co do posiłków to nie sądze ze dam rade wyciagnąc tyle białka gdyż nie lubie jedzenia typu wędliny czy coś w tym stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Możesz sobie kupić odżywkę białkowa jednak najpierw opanuj podstawy bo białko to nie tylko wędliny :
https://www.sfd.pl/-t1135440.html  - Źródła białka w diecie.


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-07-27 12:43:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ŁukaszTMD
Dziękuje za zainteresowanie tematem. Co do siłowni to mieszkam na wsi i dopiero do września zaczynam szkołę w miescie gdzie będe miał siłownie 5 min od miejsca zamieszkania dlatego tez będe chodził na nią regularnie. Jak pisałem wyzej zalezy mi przybrac na masie i jednym słowem byc dzikiem gdyż jestem chudy jak na swój wzrost. A co do posiłków to nie sądze ze dam rade wyciagnąc tyle białka gdyż nie lubie jedzenia typu wędliny czy coś w tym stylu.


wystarczy Ci ok 130g bialka dziennie, wiex nie widze podstaw do odzywki bialkowej, poniewaz 130g bialka to spokojnie w 3 posilkach mozna zamknac a gdzie tam jeszcze do konca dnia

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 897
A jest ktoś kto mógłby zaproponować dla mnie jakąś diete mam na myśli co na sniadanie obiad i kolacje przykładowe dania.
Jeśli juz jest mowa o białku to kiedy brać w jakich ilościach ?


Zmieniony przez - ŁukaszTMD w dniu 2018-07-27 13:16:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Możesz wykupić
Potreningu.pl
Nie układamy tutaj diet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754697
Np. tutaj: https://potreningu.pl/plan Zapraszam.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
poza tym wejdz do dzialu odzywianie, tam w tematach mozesz zobaczyc i poczytac jak wygladaja diety osob trenujacych i wzorowac sie na tym co ukladaja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przesiadka z multiple sport Olimp na Animal Pak.

Następny temat

Kiedy kreatyna?

WHEY premium