SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Początkująćy,dieta,białko,kreatyna

Wysłana -
Cześć.
Przychodzę do was z trudnym tematem :/ Otóż zaczne moze ile mam lat itp. No to tak mam 16 lat 183cm wzrostu i waze cos koło 67kg.
Od września chciałbym zacząc chodzić regularnie na siłownie i brac kreatyne ale od sierpnia chciałbym zacząc robić jakieś małe treningi w domu i brac białko.
W domu posiadam tylko hantle z tego powodu chcialbym przez ten miesiąć cwiczyc biceps i klatke.
Jestem dość chudy jak na swój zwrost i chciałbym przybrać na masie, jem dość dużo tłuszczów itp ale nic to nie daje.
I nasuwa mi sie pytanie białka czy jest sens brac przez sierpien + cwiczenia na biceps i klatke czy czekać aż zaczne chodzić regularnie na siłownie.
I jest ktoś kto poradzi jak sie odzywac (dieta) zeby przybrac na masie i jakoś wyglądać?
I co zrobić z białkiem?

Z góry przepraszam za pląntanine ale nie wiem jak to napisać.

Zmieniony przez - ŁukaszTMD w dniu 2018-07-26 23:01:16
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Proponuje odwiedzić dział junior SFD . Tam otrzymasz kompleksowa pomoc z zakresu odzywiania , treningu i suplementacji .
Wysłana -
Jak wyżej - a na początek warto zapoznać się z tematami z linku

http://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
Wysłana -
witaj, na kreatyne za wczesnie, nawet jak juz ttera zacznesz trenowac w domu.
obecnie rozumiem dostepu do silowni nie masz?
w domu mozesz skorzysac z planow typowo kalistenicznych lub cos typu "skazany na trening"
co do bialka, podejrzewam, ze tez w formie proszku bedzie ono zbedne, a wszystko dasz rade z posilkow wyciagnac
Wysłana -
Dziękuje za zainteresowanie tematem. Co do siłowni to mieszkam na wsi i dopiero do września zaczynam szkołę w miescie gdzie będe miał siłownie 5 min od miejsca zamieszkania dlatego tez będe chodził na nią regularnie. Jak pisałem wyzej zalezy mi przybrac na masie i jednym słowem byc dzikiem gdyż jestem chudy jak na swój wzrost. A co do posiłków to nie sądze ze dam rade wyciagnąc tyle białka gdyż nie lubie jedzenia typu wędliny czy coś w tym stylu.
Wysłana -
Możesz sobie kupić odżywkę białkowa jednak najpierw opanuj podstawy bo białko to nie tylko wędliny :
http://www.sfd.pl/-t1135440.html  - Źródła białka w diecie.

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-07-27 12:43:13
Wysłana -
ŁukaszTMD
Dziękuje za zainteresowanie tematem. Co do siłowni to mieszkam na wsi i dopiero do września zaczynam szkołę w miescie gdzie będe miał siłownie 5 min od miejsca zamieszkania dlatego tez będe chodził na nią regularnie. Jak pisałem wyzej zalezy mi przybrac na masie i jednym słowem byc dzikiem gdyż jestem chudy jak na swój wzrost. A co do posiłków to nie sądze ze dam rade wyciagnąc tyle białka gdyż nie lubie jedzenia typu wędliny czy coś w tym stylu.

wystarczy Ci ok 130g bialka dziennie, wiex nie widze podstaw do odzywki bialkowej, poniewaz 130g bialka to spokojnie w 3 posilkach mozna zamknac a gdzie tam jeszcze do konca dnia
Wysłana -
A jest ktoś kto mógłby zaproponować dla mnie jakąś diete mam na myśli co na sniadanie obiad i kolacje przykładowe dania.
Jeśli juz jest mowa o białku to kiedy brać w jakich ilościach ?

Zmieniony przez - ŁukaszTMD w dniu 2018-07-27 13:16:58
Wysłana -
Możesz wykupić
Potreningu.pl
Nie układamy tutaj diet
Wysłana -
Np. tutaj: https://potreningu.pl/plan Zapraszam.
Wysłana -
poza tym wejdz do dzialu odzywianie, tam w tematach mozesz zobaczyc i poczytac jak wygladaja diety osob trenujacych i wzorowac sie na tym co ukladaja
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź