SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Początki suplementacji

Wysłana -
Siemanko
Do tej pory stosowałem tylko bialeczko i postanowiłem rozszerzyć troszkę suplementacje, jednak ilość środków na rynku jak i opinii zachwalajacych je jest ogromna. Stąd też szuka porady w tym względzie.

Celem moim na najbliższe kilka miesięcy będzie nabranie masy mięśniowej jednak jeżeli ktoś byłby w stanie od razu przedstawić jak wygląda suplementacja na redukcji byłbym wdzięczny.

Głównie czytałem o tych środkach:
Kreatyna
Białko
Carbo
Bcaa
Beta-Alanina
Przedtreningowa
Jeżeli jednak uważacie że coś innego jest godne polecenia to chętnie wysłucham. Interesuje mnie Równiez fakt jak wygląda sprawa łączenia że sobą powyższych supli, co ze sobą współgra i warto a co już nie.

Pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Po pierwsze daj jakies informacje o sobie, bo może sie okazać, że żadne suplementy nie sa Ci potrzebne do robienia masy.
Wysłana -
wszystko co wymieniles przyda sie zarowno na masie, jak i na redu
na redu wywalisz carbo, zamiast pre dasz termogenik i bedzie ok
Wysłana -
Redukcja i masa na tych samych suplementach mozna robić, to nie jest tak że np na redukcji masz kreatyne to idzie masa, ona będzie miała działanie antykataboliczne, większość się rozbije o kalorie.
Wysłana -
Dokładnie jw ,tylko jak jesteś na początku sumplementacji to polecam ba na jakieś 6-8tyg a później wystartował odrazu z kreatyna do 12tyg
Wysłana -
Daj zrzut diety to będzie można więcej doradzić bo suplementy typu białko , gainery wedle braków w diecie jeśli z jedzenia nie ma możliwości dostarczyć makro . A tak to można całą paletę supli dozucic .
Wysłana -
jak zwykle ograniczeniem bedzie tylko grubosc naszego portfela, jak i nasz stopien zaawansowania w sporcie
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź