SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki piłka nożna

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
Mam brata który ma 8 lat i chce zostać piłkarzem.Mało co narazie umie ale widze postępy codziennie.Duzo trenuje i chce sie zapisać do klubu i nie wiem czy on ma jakieś szanse czy nauczy sie grać coraz lepiej?Porszę o odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Im szybciej znajdzie sie po okiem ogarniętej osoby, tym większe szanse będzie miał...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 839
Nie masz pieniedzy na inwestycje ? Nie ma szans . Szukasz pomocy na sfd.pl w kwesti pytania o przyszlosc ? Nikt nie zna przyszlosci , a droge ktora nalezy wybrac w zyciu nalezy podjac samemu po dlugich namyslach i rozwazaniach . 8 letni to juz duzy chlopak i powinien umiec juz podac , przyjac , biegac . Jesli sam nie jestes przygotowany do prowadzenia kariery lub nie masz na oku osoby , ktora sie tym zajmie to niech gra dla zdrowia i poprawnej sprawnosci fizycznej . Samodyscyplina i kontrola umyslu , ciala , serca , duszy przydaje sie w zyciu pelnym pokus .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
Nie wiem człowieku, co ty wkręcasz każdemu. Każdemu piszesz, że nie ma szans nic osiągnąć, pamiętaj że jeśli ktoś nie spróbuje to nie będzie wiedział... Masz jakieś kompleksy, czy coś? Tylko zniechęcasz ludzi.... 8 lat to wcale nie za późno na początek czegoś wielkiego. Tak jak napisał Cris oddaj go do jakiejś szkółki piłkarskiej/ klubu ( do autora tematu) .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gra w piłke

Następny temat

rzuty karne

WHEY premium