sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Początki masy

Wysłana -
Biorąc pod uwagę że dopiero zaczynasz dietę a wcześniej pewnie kolorowo nie było i jadałeś mało to ja bym dał tzw zero kaloryczne to i tak zapewne więcej niż obecnie.
Wysłana -
Cel : masa
Plec : mezczyzna
Waga : 65
Wzrost : 179
Obwod klatki : 87.5
Obwod ramienia : 32/30
Obwod talii : 79
Obwod uda : 51
Obwod lydki : 34
Szacunkowy poziom tkanki tluszczowej :
Aktywnosc w ciagu dnia : praca/szkola
Uprawiany sport lub inne formy aktywnosci : 3x w tygodniu trening kalisteniczny (za jakis czas silownia)
Odzywianie : duzo smieciowego jedzenie, ale staram sie to zmienic
Cel : przyrost masy mięśniowej
Ograniczenia zywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywnosci fizycznej : trening z wlasna masa ciala, czasem koszykówka
Stosowane aktualnie i wczesniej preparaty :
Czy mozliwe jest wprowadzenie suplementow : na ten moment nie
Stosowane wczesniej diety : brak
Wysłana -
Up
Wysłana -
Myślę że z ilością węgli trochę przesadzasz np 150g ryżu i 50g piersi, tej peirsi nawet nie będzie widać na talerzu i będziesz wcinał suchy ryż
Wysłana -
Przepraszam, ale nie mam chwilowo dostepu do kompa, a z telefonu nie mogę wrzucić zrzutu, nie wiem dlaczego. Wkleje diete i moze ktos oceni, poprawi.

Pierwszy posiłek 06:00
- 75g sera twarogowego półtłustegk
- 75g płatków owsianych
- 100 ml mleka 3.2

Drugi posiłek 10:00
- 150g serka wiejskiego lekkiego
- 1 banan

Trzeci posiłek 13:00
- 50g kaszy jęczmiennej
- 50g kaszy jaglanej
-150g piersi z kurczaka

Czwarty posiłek 15:30
- 100g ryżu białego
- 100g łososia wędzonego
- 50g marchewki

Posiłek potreningowy17:30
- Gainer

Kolacja 21:30
- 100g makaronu
- 150g piersi z kurczaka

22:30-23:00
- 150g sera twarogowego półtłustego
- 50g jogurtu naturalnego
- 2 banany
Wysłana -
Tak się nie da ocenic, bo ani kalorycznosci ani makro nie widać. Widać natomiast, że za dużo nabiału, bananów. I będę sie upierać, że przy masie ciała 65 kg gainer zbędny.
Wysłana -
Wyliczylem od nowa zapotrzebowanie. Teraz dieta jest ok, czy coś poprawic?

Wysłana -
Sama oliwa i jajka. Zamień tą oliwę na inne tluszcze. Możesz np. Wrzucić orzechy do diety.

Zmieniony przez - Mrsec w dniu 2017-06-18 12:37:39
Wysłana -
Ok, a reszta moze byc?
Wysłana -
Jak zmienisz to będzie widać, czy ok. Bo coś musisz dać za oliwę np. A nie wiemy co dasz. Drugi posiłek mało odżywczy - makaron jesli juz to durum, albo pełnoziarnisty a nie z jakimś preparatem jajopochodnym, warzywa świerze a nie ogórek konserwowy z tona cukru w zalewie - jak zjesz od czasu do czasu, to świat się nie zawaili, ale nie traktujmy ego w kategorii warzyw. 4 posiłek bez sensu - same ww, 5 tez taki niby standard kulturystyczne plus miód - cukry proste. Daj normalny zbilansowany - nie ma co sę bać katabolizmu bo nie grozi amatorom, a twaróg przed nim nie chroni. Odnośnie bananów, to przypomina mi się moja pani profesor od chemii, której kiedyś jakiś kosz owoców kupiliśmy, a ona na to: "Czy ja małpa jestem, że mi banany kupujecie?" Banan może być ale 300 g dziennie?
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź