SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Marbo

Dodaj odpowiedź

Początek w domu do 1000zl

Wysłana -
Istnieje możliwość montażu wyciągu do ściany?
W sprawie realizacji zamówienia napisz na: sklep@marbo-sport.pl. Uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.
Wysłana -
Dzięki za info, wiadomość wysłana, jednak myślę że nie wiele to da, bo status na stronie nadal "nieobsłużone" więc zapewne na stanie brak. Piszesz o tym konkretnym wyciągu, czy trzeba by było inny zamówić ? Czyli ćwiczenie na nim mija się z celem ? Zamówiłem do niego jeszcze 2 drązki dodatkowo, ale wsio ryba bo to i tak uniwersalny dodatek ;)
Wysłana -
Jeśli masz możliwości montażu wyciągu do ściany to zdecydowanie polecam takowe rozwiązanie. Zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane, więc bez problemu można wprowadzić drobne zmiany.
Wysłana -
Zostawię kolego na razie, tak jak jest, bo małżowina mnie z domu wywali jak zacznę takie remonty urządzać heheh, już dosyć sypialnię zagracę. Koszty tego wyciągu widzę nie są aż tak duże, więc jak z miejscem nie będzie tragedii po wstawieniu tego wszystkiego. To na początek mi ten wyciąg wystarczy, z czasem się pomyśli :) na wiadomość odnośnie zamówienie nie dostałem póki co odpowiedzi.

Edit: Dostałem odpowiedź, niestety brak na stanie stojaków, dopiero w poniedziałek, wtorek, zejdą z produkcji. Więc Sprzęt pewnie najwcześniej w przyszły piątek :)

Zmieniony przez - danonek_pl w dniu 2016-02-24 13:28:25
Wysłana -
Czy jeśli mam gryf 28mm to średnica otworów w talerzach 31mm nie będzie za duża?? chodzi mi o to czy nie będzie "latać" podczas ćwiczenia?
Wysłana -
Jeśli masz gryfy gwintowane to ujdzie ale na zaciskach motylkowych to już lepiej spisuje się mniejsza przerwa ;) Jeśli masz możliwość dopasowania mniejszej przerwy to dobrze by było a jeśli nie to też sobie poradzisz ;)
Wysłana -
na marbo nie ma innej średnicy jak 31mm dlatego takie pytanie.
Wysłana -
Bo wycofali się z 28 i zostali tylko przy normie europejskiej ;) A nie przeglądałeś innych ofert?
Wysłana -
A co polecasz? Jaka firmę?

Zmieniony przez - puzy w dniu 2016-03-15 12:00:07
Wysłana -
W obciazeniu wazne by zgadzala sie waga i wymiary, wyglad to juz kwestia gustu. Ciekawym i tanim rozwiazaniem jest obciazenie stalowe na portalach aukcyjnych ;)
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź