SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek w domu do 1000zl

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
Cześć

Panowie chciałbym skompletować ławkę, gryf z obciążeniem i stojaki.
Wiem że suma nie za wielka ale myślę że na początek ćwiczenia w domu wystarczy.
Czy możecie coś zaproponować? Będę wdzięczny za każdą odpowiedz.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
W obciazeniu wazne by zgadzala sie waga i wymiary, wyglad to juz kwestia gustu. Ciekawym i tanim rozwiazaniem jest obciazenie stalowe na portalach aukcyjnych ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Zestaw MH19 będzie idealnym rozwiązaniem.
Dodatkowo gryfy + obciążenie:
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-23939-Zestaw-gryfow-i-obciazen-hs-77-kg-Marbo-Sport.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
czy obciażenie jest żeliwne? lepiej spytac niż sie zdziwić;)
i czy na tym zestawie bez problemow będę mógł ćwiczyć sam?


Zmieniony przez - puzy w dniu 2016-02-08 19:01:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Obciążenie oczywiście żeliwne
Możesz sam trenować... jeśli nie będziesz przesadzał z ciężarami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Zawsze możesz kupić sobie stojaki z dodatkową asekuracją ale to już dodatkowe koszty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
Wracam do tematu Panowie mam jeszcze taki maly problem znalazlem oferte na necie i zakupilem sprzęt używany z gryfami tylko brak obciążenia czy macie jakieś oferty samego obciążenia bez gryfów 70-80 kg na początek mysle ze wystraczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Wszystko rozchodzi się o średnicę gryfów jak i to czy są lub nie gwintowane ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
Średnica 28mm i gwintowane


Zmieniony przez - puzy w dniu 2016-02-22 14:28:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Niestety w zestawach tylko i wyłącznie z gryfami. Aczkolwiek możesz sam dobrać konkretne talerze:
http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Obciazenia_Obciazenia-standardowe-1062.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 98
Panowie , co powiecie na taki zestaw , co prawda na początku miałem się zmieścić również w 1000, jednak czytając między innymi to forum, stwierdziłem, że lepiej troszkę dołożyć niż brać, chińszczyznę jakąś. Jednak coś za coś, biorąc lepszy sprzęt, musiałem zdecydować się na gorszej jakości gryfy i obciążenia i tak właśnie padło na to:

http://www.marbo-sport.pl/product-pol-17677-Zestaw-MH25-Lawka-regulowana-stojaki-regulowane-prasa-na-nogi-wyciag-modlitewnik-wsuwka-Marbo-Sport.html

http://allegro.pl/sztanga-gryf-hantle-obciazenia-zestaw-105kg-i5998009408.html

Zależało mi na ławce wielofunkcyjnej, gdyż miejsce w mieszkaniu mocno ograniczone, wiem,że ten wyciąg może być prowizorka , ale podstawowe ćwiczenia z mniejszym obciążeniem myślę, że ogarnę, zwłaszcza zależy mi na tricepsie , ze względu na problem z bólem w łokciu. Martwi mnie jeszcze jedna rzecz, ciężary zamówione wczoraj , dzisiaj już będę miał w domu gdyż kurier odebrał przesyłkę, natomiast sporo się od wczoraj naczytałem, że realizacja zakupów z Marbo to straszna lipa, więc myślę że sobie trochę poczekam :/ ale cóż nic się nie zrobi, same obciążenia na rozruch wystarczą:D

Pozdrawiam



Zmieniony przez - danonek_pl w dniu 2016-02-24 11:44:13

Zmieniony przez - danonek_pl w dniu 2016-02-24 11:45:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt na początek przygody

Następny temat

Jaką ławkę na początek?

Wiecej