SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek redukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wprowadziłbym jakieś zmiany w planie i cofnął się z ciężarami w głównych bojach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Właśnie jestem po 2 tygodniowej przerwie. Ciężary obciąłem na wyciskaniu,ohp,podciąganiu,dipach,wiosłowaniu o 40%. Teraz nie wiem jak dodawac, w tych ćwiczeniach ciężar, czy co sesje czy co tydzień. Bo push pull mam 2x w tyg.
Dzięki ronnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Co tydzień. Im wolniej tym lepiej dla budowania siły.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Spoczko jakieś uwagi jeszcze? Coś zmodyfikować w tym planie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownię i co dalej?

Następny temat

Plan do oceny 2 x w tygodniu

WHEY premium