SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek redukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 654
Siema, proszę o opinie na temat poniższego planu i wskazówki w jakim wymiarze cardio wprowadzić.

1.
Hantle poziom klatka wyciskanie 5x8

Hantelki skos + klatka wyciskanie 5x12

Wyciskanie hantelek stojąc 5x5

Unoszenie bokiem hantli 5x12

Odwrotne pompki na triceps 5xmax

2.
podciąganie 5xmax

Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 5x12

Wiosłowanie hantlą (na rękę) 5x8

Odwodzenie ramion w opadzie tułowia (tył barków) 5x8

Uginanie ramienia w podporze o kolano 5x8

3. NOGI
Wykroki chodzone 5x15 (na nogę)

Wejścia na podest z ciężarem 5x15 (na nogę)

Przysiad bułgarski 5x10 (na nogę)

Martwy ciąg na prostych nogach 5x15 (na nogę)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777619
Jest w porządku ale chodzi o to żeby być gotowym na te interwały kondycyjnie. Jak dajesz radę to można od tego zacząć.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jaki staż ? Jakie cele ?

Ciężko cokolwiek doradzić nie mając żadnych informacji o Tobie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777619
Jakiś ten plan bez składu jak byś dał jakieś informacje o sobie to byłoby zdecydowanie lepiej coś doradzić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 654
No cel taki jak w temacie - redukcja.
Informacje: wzrost 190, waga 85, staż: rok temu ćwiczyłem dosyć regularnie, jednak rok przerwy spowodował, że mnie zalało :(. Jakich jeszcze informacji potrzebujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777619
Jakim planem trenowałeś do tej pory, jakie masz wyniki siłowe i jakie były efekty do tej pory.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W okresie redukcji najważniejsza jest dieta. Układałes coś ? Liczyłeś zapotrzebowanie ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 654
No mam dietę, na forum się radziłem. Plan którym ćwiczyłem w ubiegłym roku, zapodziałem gdzieś i teraz chcę od początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja bym celował w fbw z dwoma zestawami. W temacie podwieszonym pierwszy rok treningów masz gotowca, etap 4.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 654
OK. W jakiej ilości do tego FBW dołożyć cardio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777619
Presto
OK. W jakiej ilości do tego FBW dołożyć cardio?


Na początek wystarczy 15-20 minut po treningu i regularnie dokładać choć interwały byłyby skuteczniejsze ale do tego trzeba formy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 654
Interwały na rowerze stacjonarnym w stosunki 15 sekund max., 45 sekund spokojne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push pull do oceny

Następny temat

2 dzień treningu FBW.

WHEY premium