SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek i slaba klata

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 251
siema. Mam problem.. Mianowicei mam 16 lat, waze 65 kg i dopiero zacząłem cwiczyc na siłce. Poczytalem troche forum i ułozyłem sobie ACT. Moim zmartwieniem jest baardzo słaba klata.. Nawet z cięzarem 20 kg + waga gryfu mam problem zeby zrobic serie.. Pojedynczo wezme troche wiecej.. Czy ze mną jest cos nie tak?? 20 kg to az wstyd sie przyznac.. Ile wy braliscie na SAMYM początku?? Pomózcie..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
czyli Ciężar mam dobrać tak aby wykonać swobodnie 2 pierwsze serie?

Brzmi to nieco paradoksalnie. Ale chodzi mi o to, ze jak dopiero "uczysz sie" miesnia, to nie trzeba szalec ciezarem.

Moim zdaniem dla pocaatkujacego jest lepsze wiecej powtorzen (15-20) i mniejszy ciezar.

Zmieniony przez - Kuro w dniu 2007-10-27 22:08:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dostosowywuj obciążenia do mozliwości, zwracaj szczególna uwage na technikę a praktycznie żadnej/napewno nie w takim odniesieniu jak opisaleś/ na ciężar.
trenuj klatke na początku obwodu- to jedyne dla niej w tej chwili "wyróznienie".
narzie masz zbudować ogólne podstawy pod następujące po tym planie bardziej juz nakierunkowane plany treningowe.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-10-25 22:57:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7219
W Twoim wieku jest to zupelnie normalne. Sam mam 16 lat, zaczelismy z kolegami jakis czas temu chodzic na silownie i kazdy zaczynal z takim ciezarem. Nie bierzesz 20 kg, tylko 40, bo waga gryfu tez sie liczy. Nie masz sie czym martwic.

"mistrz teorii? nie - uczeń praktyki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Nie wygłupiaj się chłopie - ja zaczynałem od 30kg (gryf + 10) w wieku 18 lat.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jak zaczynalem to 32kg to byl moj maks na jeden raz wiec nie narzekaj

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1601
a ja wziolem 40 w wieku 18 lat :) to normalne ze nikt odrazu nie bierze nie wiadomo ile :D hehe pracuj nad technika to polowa sukcesu ;)

Wojciech K.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Nie przejmuj sie - poczatki tak wlasnie wygladaja. Nie cisij z ciezarem. Jeseli bedziesz stal w miejscu - zacznij robic pompki. W ramach rozgrzewki - kilka serii. Ruszy sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 251
Dzieki panowie uspokoiliscie mnie :) Popracuje nad techniką bo zauwazyłem ze jak wyciskam to mało angazuje mięśne klatki, bardziej ręce a to chyba źle... I w ogóle potem zakwasów miesni klatki nie mam co chyba oznacza ze słabo je cwiczyłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
To ze nie ma zakwasow o niczym nie swiadczy. To, ze pracuja inne miesnie kosztem klatki - za duzy ciezar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1311
No to przez przypadek poprawiliście humor również mi, zaczynałem w wieku 16 lat i brałem całe 50 kg

Praca, praca, praca...
może z tego będzie masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2326
ja mam 20 lat i pol roku temu zaczynalem od 30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Problem wzrost

WHEY premium