SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkowy plan treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Plany treningowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119
Witam,
mam prośbę o pomoc w stworzeniu planu treningowego.
Mam 15 lat, 175,5cm i ważę 56kg.
Zależy mi na zbudowaniu masy mięśniowej oraz wyrzezbieniu mięśni. Mówię o treningu FBW.
Ze względu na mój wiek, nie chce brać się za wolne ciężary, a wolę pracować na maszynach.
Wcześniej trenowałem trochę w domu z masą własnego ciała, lecz taki tryb treningu szybko mnie nudzi, więc postanowiłem spróbować siłowni. Stąd moja prośba.
P.S. Trening na mięśnie brzucha mam już ułożony.
Pozdrawiam i dziękuję :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Rozsądny trening na wolnych ciężarach Ci nie zaszkodzi. A jaki masz ten plan na brzuch i kto Ci go ułożył?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119
Jest to trening Youtube'owy. Pytałem się kuzyna, który trochę się zna i mówił, że jest dobry.
Po kilku dniach z tym planem również uważam, że jest on dobry, bolą mnie mięśnie oraz mocno się pocę - 2 czynności potrzebne przy treningu brzucha.



Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Ból mięśniowy i pocenie nie są w żadnym wypadku wyznacznikiem treningu, żeby odsłonić mięśnie brzucha potrzebna jest dobra dieta, a co za tym idzie niski bf.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119
Dobrze, rozumiem. Jak mówi tytuł jestem początkujący więc nie mogę wiedzieć wszystkiego, lecz moim zdaniem trening ten przynosi duże efekty, nawet bez diety,(jestem osobą chudą więc u mnie o to nie trudno).
Tylko problem jest w tym, że nadal nie wiem jakim planem mam trenować resztę ciała.
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Jak jesteś początkujący to trening całego ciała (fbw) nada się najlepiej. Jednak jeśli chciałbyś uzyskać dobre efekty musisz poprzeć to dietą.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
na początkowym etapie to nawet ze słabą dietą przy byle jakim treningu będą efekty, ważne by zacząć
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi:). Teraz idę na siłownię, ucieszyłbym się jakby po powrocie zobaczyłbym przygotowany, przez pewną miłą osobę, plan. :)
Pozdrawiam :)



Zmieniony przez - Kemyt w dniu 2018-06-09 13:20:41

Zmieniony przez - Kemyt w dniu 2018-06-09 13:21:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 119
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi:). Teraz idę na siłownię, ucieszyłbym się jakbym po powrocie zobaczył przygotowany, przez pewną miłą osobę, plan. :)
Pozdrawiam :)







Zmieniony przez - Kemyt w dniu 2018-06-09 13:22:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Tutaj masz zbiór przydatnych planów treningowych https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Wyciskanie ogółem tzw. Rekordy

WHEY premium