SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki masy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Biorąc pod uwagę że dopiero zaczynasz dietę a wcześniej pewnie kolorowo nie było i jadałeś mało to ja bym dał tzw zero kaloryczne to i tak zapewne więcej niż obecnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 647
Cel : masa
Plec : mezczyzna
Wiek : 19
Waga : 65
Wzrost : 179
Obwod klatki : 87.5
Obwod ramienia : 32/30
Obwod talii : 79
Obwod uda : 51
Obwod lydki : 34
Szacunkowy poziom tkanki tluszczowej :
Aktywnosc w ciagu dnia : praca/szkola
Uprawiany sport lub inne formy aktywnosci : 3x w tygodniu trening kalisteniczny (za jakis czas silownia)
Odzywianie : duzo smieciowego jedzenie, ale staram sie to zmienic
Cel : przyrost masy mięśniowej
Ograniczenia zywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywnosci fizycznej : trening z wlasna masa ciala, czasem koszykówka
Stosowane aktualnie i wczesniej preparaty :
Czy mozliwe jest wprowadzenie suplementow : na ten moment nie
Stosowane wczesniej diety : brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 647
Up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Myślę że z ilością węgli trochę przesadzasz np 150g ryżu i 50g piersi, tej peirsi nawet nie będzie widać na talerzu i będziesz wcinał suchy ryż

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 647
Przepraszam, ale nie mam chwilowo dostepu do kompa, a z telefonu nie mogę wrzucić zrzutu, nie wiem dlaczego. Wkleje diete i moze ktos oceni, poprawi.

Pierwszy posiłek 06:00
- 75g sera twarogowego półtłustegk
- 75g płatków owsianych
- 100 ml mleka 3.2

Drugi posiłek 10:00
- 150g serka wiejskiego lekkiego
- 1 banan

Trzeci posiłek 13:00
- 50g kaszy jęczmiennej
- 50g kaszy jaglanej
-150g piersi z kurczaka

Czwarty posiłek 15:30
- 100g ryżu białego
- 100g łososia wędzonego
- 50g marchewki

Posiłek potreningowy17:30
- Gainer

Kolacja 21:30
- 100g makaronu
- 150g piersi z kurczaka

22:30-23:00
- 150g sera twarogowego półtłustego
- 50g jogurtu naturalnego
- 2 banany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tak się nie da ocenic, bo ani kalorycznosci ani makro nie widać. Widać natomiast, że za dużo nabiału, bananów. I będę sie upierać, że przy masie ciała 65 kg gainer zbędny.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 647
Wyliczylem od nowa zapotrzebowanie. Teraz dieta jest ok, czy coś poprawic?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1164
Sama oliwa i jajka. Zamień tą oliwę na inne tluszcze. Możesz np. Wrzucić orzechy do diety.


Zmieniony przez - Mrsec w dniu 2017-06-18 12:37:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 647
Ok, a reszta moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak zmienisz to będzie widać, czy ok. Bo coś musisz dać za oliwę np. A nie wiemy co dasz. Drugi posiłek mało odżywczy - makaron jesli juz to durum, albo pełnoziarnisty a nie z jakimś preparatem jajopochodnym, warzywa świerze a nie ogórek konserwowy z tona cukru w zalewie - jak zjesz od czasu do czasu, to świat się nie zawaili, ale nie traktujmy ego w kategorii warzyw. 4 posiłek bez sensu - same ww, 5 tez taki niby standard kulturystyczne plus miód - cukry proste. Daj normalny zbilansowany - nie ma co sę bać katabolizmu bo nie grozi amatorom, a twaróg przed nim nie chroni. Odnośnie bananów, to przypomina mi się moja pani profesor od chemii, której kiedyś jakiś kosz owoców kupiliśmy, a ona na to: "Czy ja małpa jestem, że mi banany kupujecie?" Banan może być ale 300 g dziennie?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Granica to BMR?

Wiecej