SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek w domu do 1000zl

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Istnieje możliwość montażu wyciągu do ściany?
W sprawie realizacji zamówienia napisz na: [email protected]. Uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 98
Dzięki za info, wiadomość wysłana, jednak myślę że nie wiele to da, bo status na stronie nadal "nieobsłużone" więc zapewne na stanie brak. Piszesz o tym konkretnym wyciągu, czy trzeba by było inny zamówić ? Czyli ćwiczenie na nim mija się z celem ? Zamówiłem do niego jeszcze 2 drązki dodatkowo, ale wsio ryba bo to i tak uniwersalny dodatek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Jeśli masz możliwości montażu wyciągu do ściany to zdecydowanie polecam takowe rozwiązanie. Zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane, więc bez problemu można wprowadzić drobne zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 98
Zostawię kolego na razie, tak jak jest, bo małżowina mnie z domu wywali jak zacznę takie remonty urządzać heheh, już dosyć sypialnię zagracę. Koszty tego wyciągu widzę nie są aż tak duże, więc jak z miejscem nie będzie tragedii po wstawieniu tego wszystkiego. To na początek mi ten wyciąg wystarczy, z czasem się pomyśli :) na wiadomość odnośnie zamówienie nie dostałem póki co odpowiedzi.


Edit: Dostałem odpowiedź, niestety brak na stanie stojaków, dopiero w poniedziałek, wtorek, zejdą z produkcji. Więc Sprzęt pewnie najwcześniej w przyszły piątek :)


Zmieniony przez - danonek_pl w dniu 2016-02-24 13:28:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
Czy jeśli mam gryf 28mm to średnica otworów w talerzach 31mm nie będzie za duża?? chodzi mi o to czy nie będzie "latać" podczas ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Jeśli masz gryfy gwintowane to ujdzie ale na zaciskach motylkowych to już lepiej spisuje się mniejsza przerwa ;) Jeśli masz możliwość dopasowania mniejszej przerwy to dobrze by było a jeśli nie to też sobie poradzisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
na marbo nie ma innej średnicy jak 31mm dlatego takie pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Bo wycofali się z 28 i zostali tylko przy normie europejskiej ;) A nie przeglądałeś innych ofert?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
A co polecasz? Jaka firmę?



Zmieniony przez - puzy w dniu 2016-03-15 12:00:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
W obciazeniu wazne by zgadzala sie waga i wymiary, wyglad to juz kwestia gustu. Ciekawym i tanim rozwiazaniem jest obciazenie stalowe na portalach aukcyjnych ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt na początek przygody

Następny temat

Jaką ławkę na początek?

Wiecej