SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek pierwszego cyklu masy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
Witam, chciałbym się bardziej doświadczonych zapytać od grudnia 2017 roku jestem na redukcji do dzisiaj. Z treningiem siłowym i małymi przerwami. I chce zacząć masę waże 61 kg w pracy momentami mi słabo i brak trochę sił. Chciałbym przybrać tak do 75-80kg i potem na redukcję iść znowu . Nigdy nie robiłem masy. Nie ma żadnych przeciwwskazań do zaczęcia masy.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Witam serdecznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
wrzuc bilans na zero na start i zobaczysz co bedzie sie dzialo, nieco masz wypchniety brzuch, jak na okres po redu, byles badany pod katem wad postawy?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
Proszę o zamknięcje tego tematu, nie ten dział. Dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Dział akurat dobry, ale jak tam uważasz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efektywny trening a sterydy

Wiecej