SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek drogi z treningami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Yo! Mam 16 lat, moja waga to 69kg a wzrost 185cm. Chciałbym zacząć ćwiczyć sobie w domu posiadam pasy trx, 2 hantle, karimate, gryf łamany i pare obciążników do tego mam jeszcze 2 drążki. I do tego mam parę pytań.
Wiem, że moja waga jest strasznie niska dlatego jem wszystko oprócz jakichś śmieci typu fastfoody czy słodkie napoje gazowane, czy połączenie treningu z tą dietą da mi jakieś rezultaty? Zależy mi na osiągnięciu po prostu zdrowej sylwetki tak aby lekko pokazywały się mięśnie.
I kolejne pytanko, jak często trenować i polecieć w FBW czy rozłożyć sobie treningi na poszczególne partie ciała?
I czy znalazła by się jakaś dobra osóbka, która zrobiła by mi plan przy wykorzystaniu mojego obecnego sprzętu, czy może całkowicie polecieć w trening FBW na pasach trx na początek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
W Twoim wieku sam fakt stosowania tych wskazówek już dużo zmieni https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
A trening na pewno zjadziesz tutaj, poproś o ewentualne podpowiedzi https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Co do treningów bo złożyłem sobie coś takiego.
Biceps
Rozgrzewka 30x sam gryf 30 sek przerwy-tempo szybkie
20-25x lekki ciezar 30sek przerwy- tempo szybkie
15x sredni cieazr 30sek przerwy- tempo srednie
3serie po 8x-12x- tempo opuszczasz 2-3 sek
3 serie po 8x-12x wąski uchwyt-tempo opuszczasz 2-3 sek
3 serie po 8x-12x szeroki uchwyt w pochyleniu- tempo opuszczasz 2-3 sek
Lekki ciężar POMPA NACHWYTEM MAX POWTORZEN- tempo szybkie
Klatka piersiowa

regularne pompki 8
szerokie pompki 8
diamentowe pompki 8
podwyższone regularne pompki 8
podwyższone pompki 8
3 obwody pomiędzy seriami 20sek przerwy

Brzuch

Nie wiem jak te ćwiczenia się fachowo nazywają ale dam wam link




Nogi Bieganie 5km codziennie

No i tu jest moje pytanie, czy to wystarczy? I czy rozłożyć sobie te treningi na poszczególne partie czyli pon. biceps wt. klatka. śr. brzuch i tak w kółko. Czy robić codziennie wszystkie z ćwiczeń? Czy jeszcze może robić przerwy pomiędzy dniami treningu pon biceps śr klatka pt. brzuch itd.






Zmieniony przez - 0xmrk w dniu 2017-04-14 14:11:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
bieganie to nie jest trening nóg
Poza tym zdajesz sobie sprawę z tego że człowiek ma wiecej mieśni niż tylko zestaw dyskotekowy/plażowy(czyli klate biceps i brzuch)?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Zdaję sobie z tego sprawę, ale tak jak mówiłem interesuję mnie tylko lekkie pokazanie mięśni przy wadze do której chcę dojść czyli 73-75kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
a to nie można lekko uwidocznic nóg,pleców,barków?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
No można, to jak dorzucić jeszcze jeden trening powiedzmy nóg i pleców? A do tamten plan ''plażowy'' jest ok? I robić co 2 dni czy codziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
tamten plan też nie jest OK.
Tu masz przykładowy plan: https://www.sfd.pl/[art]_Pierwsze_kroki_w_domowym_treningu.-t528625.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atlas Men's Health proszę o opinie

Następny temat

JAKA GUMA DO ĆWICZEŃ? CWICZENIA A WZROST

WHEY premium