SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3582
Witam
Mam 16 lat, 180cm i 58kg, zawsze jak zaczynałem ćwiczyć to traciłem na wadze jakieś 2kg po tygodniu, więc musiałem przestać.
Stąd moje pytanie, jak ćwiczyć żeby nie chudnąć? Chciałbym powiększyć klatkę i biceps oraz "przytyć" w rękach (niestety nie mam dostępu do różnych sprzętów, suplementów i do żadnej siłowni). Czy jest w ogóle taka możliwość?
Dodam, że jem około 3 posiłki dziennie, w tym codziennie frytki na obiad (żeby było kalorycznie) i zauważyłem, że przez cały ten czas nie zgrubiałem, tylko przybrałem na wadze (z 56kg na 58,5kg).
Za wszystkie odpowiedzi i porady z góry dziękuję.


Zmieniony przez - rafau01 w dniu 2018-08-09 15:17:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776802
A jakim sprzętem dysponujesz? Poza tym, żeby budować masę potrzebne jest większa ilość jedzenia, na 3 posiłkach nie zrobisz masy. Chyba, że zaspokoisz swoje zapotrzebowanie.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3582
Niestety moim sprzętem mogą być przyrządy domowe, na przykład krzesło jako obiążenie, nic profesjonalnego nie posiadam :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 447
Brak sprzętu nie jest problemem, trenuj z własną masa ciała, jest w necie od groma gotowych planów treningowych. A co do jedzonka, dieta to podstawa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
Przy tym wzroście trochę się napracujesz zanim zobaczysz pierwsze wyniki. Przede wszystkim musisz jeść więcej niż Twój organizm wykorzystuje
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
chudniesz bo za mało jesz, musisz więcej jeść jak chcesz nabierać masy mięśniowej
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14655 Napisanych postów 53127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400412
Twoje pytanie powinno brzmieć "Jak jeść żeby nie chudnąć?"
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć

Wiecej