SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pociążowe zmagANIA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Trzymam kciuki żeby dziś był trening i żeby maluszek nie męczył się z ząbkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaka dzięki. Poskutkowało

Wczorajszy trening. Tylko 3 ćwiczenia. W planach miałam dużo więcej ale spojrzałam na zegarek i było już bardzo późno. No nic. Dobre i to.

Glute bridge z gumą
Odwodzenie nóg z gumą w pozycji gg
Odwodzenie nogi na boku z gumą

Wszystko 5x20. Do tego brzuch miks. Do końca maja tylko guma i trx bo sztanga już spakowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podczas weekendu udało mi się wybrać na godzinkę na rower i raz potruchtac. Przyjemnie na dworze, trzeba to było wykorzystać. Do końca maja nie będzie treningów. Zawalona jestem kartonami, pakuje, wyrzucam, segreguje, bo równo za tydzień będziemy już na nowym miejscu. Z tego powodu będzie przerwa w dzienniczku. Kolejne treningi mam nadzieję będą już na siłowni. Muszę wymyślić jakiś sensowny plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
To życzę Ci cierpliwości w tym pakowaniu i później rozpakowywaniu. No i siły - bo to niezły maraton jest.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
No to czekamy na wypiski po przeprowadzce Cierpliwości i spokoju, o ile to jest w ogóle możliwe przy przenosinach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do mojego nowego dziennika https://www.sfd.pl/DT_Glodzilli__Zdążyć_przed_30_tką-t1149544-s0.html#post-0 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odzywki albo suplementy na przyrost wagi

Następny temat

Cellulit - co o nim wiemy?

WHEY premium