SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pocenie się stóp

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6143
Cześć. Z góry mówię, że nie chodzi o zapach. Baa, taki u mnie nawet nie występuje. Ale od jakoś 2 tygodni zauważyłem, że pocą mi się mocno stopy, nigdy wcześniej nie miałem w tym problemu. Stopy są non stop wilgotne, nie ważne czy w bucie, samej skarpetce czy nawet bez. Specjalnie nawet obniżyłem temperaturę i dalej jest to samo. Są wilgotne nawet jak są zimne. Dziwnę trochę. Buty nie śmierdzą. Z poceniem się innych części ciała jest tak samo jak było. Trochę mnie to martwi bo na prawdę ogromną różnicę czuje. Mam się martwić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak tak nagle Ci sięzaczęły pocić moze były jakieś ku temu przyczyny stres itp.

Mozesz spróbować posypać je talkiem, dostaniesz w każdej drogerii.

możesz też poszukać (natko zel do stóp)

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6143
Stres raczej nie, wszystko w życiu po staremu. Sposób z talkiem znam, ale dziwi mnie przyczyna tego. Strasznie do dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Spróbój jeszcze moze naparów z pokrzywy, czy popijać szałwię.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6143
Tak zrobię. Mam te zioła nawet w domu, a ostatnio popijam tylko miętę i lipę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Z szałwią nie szalej z ilościami.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwanie stawów i więzadeł w kolanie

Wiecej