SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Pocenie się, a kreatyna.

Wysłana -
Cześć. Od wczoraj zacząłem brać kreatynę (nie jest to pierwszy cykl, kiedyś było parę) i strasznie zacząłem się pocić podczas treningu. Oczywiście zawsze się pocę, ale od wczoraj się dosłownie leje ze mnie. Czy kreatyna już po pierwszym dniu może powodować takie "skutki" ? Na siłowni nie jest gorąco, temperatura 18-19 stopni, wydaje mi się że jest to odpowiednia temperatura do ćwiczeń.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Raczej zbieg okoliczności, ątpie by od razu takie objawy wystąpiły
Wysłana -
Również nie sądzę by kreatyna miała na to taki wpływ
Wysłana -
zdecydowanie zbieg okoliczności, wiele czynników może na to wpłynąć i z większości nei zdajemy sobie nawet sprawy ja sam mam trening jeden na którym leje się ze mnie jakbym spod prysznica wyszedł, a następnego razu na tej samej intensywności sucho jak w torebce pieprzu
Wysłana -
To nie od kreatyny , szukaj przyczyny gdzie indziej
Wysłana -
W takim razie nie wiem co może być przyczyną. Dzisiaj wolne od ćwiczeń, ale jeżeli jutro sytuacja się powtórzy to będę szukał gdzie indziej przyczyny.
Wysłana -
Teraz obecie z dnia na dzień się ciepło zrobiło i to ta zmiana.

A normalnie bez treningu też się bardziej pocisz, bo jak już to wzrost potliwości powinien być równomierny, że tak powiem spoczynkwy i podczas treningu.
Wysłana -
Ja to mam w ogóle inne odczucie temperatury. Każdemu zimno m, a mi w domu starczy 17-18 stopni gdzie większość domowników odczuwa dyskomfort spowodowany za niską temperatura... Przy 20 stopniach mi jest za gorąco i nie czuję się dobrze przy takiej temperaturze.
Wysłana -
Nie zakładając nowego tematu chciałbym zapytać o dawkowanie kreatyny. Jest tyle teorii, że już się pogubilem. Biorę 5g przed i 5g po treningu. W dni nietreningowe biorę tylko 5g. Czy jest to odpowiednie dawkowanie?
Wysłana -
dawkowanie kreatyny ok, możesz także cały rok brać 3-5g dziennie bez podziału na DNT i DT
Wysłana -
taki typ czlowieka;
zmierz tez cisnienie krwi, czasem skurczowe moze szalec, stad tego typu odczucia
jednak ja sam tez mam tego typu problem
obecna temperatura jest dla mnie ok zeby chodzic juz na krotko po miescie%) i jeszcze sie poce
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź