SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po prostu musze!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ćwicze juz ok 3lat. Wyniki mam marne i dlatego postanowiłem wziąść sterydy. Chce wziąść Testosteron PROLONGATUM.
Nie wiele wiem na ten temat.Czytałem przykładowe cykle :
500mg/t + metanabol i 10kg w 5tygodni przybywa. Jak to jest.
Ile przy tym ćwiczyć. Czy ćwiczyc kazdą partie 1 cz 2 w ciągu tygodnia skoro wezme kox. CO I ILE jesc..
wogóle co robić by być dzięki temu dużym. Jaki cykl zastosować itd...
Napiszcie wszystko co możliwe na ten temat. Mam 170cm wzrostu i waże 74 kg

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH.
PROSZE ODPISZCIE





Zmieniony przez - klaudyn w dniu 2001-08-17 00:06:56

Zmieniony przez - klaudyn w dniu 2001-08-17 00:07:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIewierze ze cwiczysz 3 lata (wydaje mi sie ze cos tu sciemniasz) a jezeli cwiczysz zeczywiscie te 3 lata to musisz miec cholernie zla technike wykonywania cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
tez w to nie wieze! Z takimi wynikami po 3 latach?. I od razu chcesz startowac z testosteronem o ktorym gdzies tam slyszales i nie masz zielonego pojecia???. Proponuje na poczatek cos lzejszego czyli Dece Dur. Albo innaczej proponuje odpowiednia diete + trening (poprawny technicznie!) To niemozliwe zeby tluc 3 lata i nie miec tych 40??? i taka wage miec. Pewna przyczyna :) pewno -balangi, trenuje sobie jak mam czas, dieta; zjem jak mnie najdzie.

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc uwierzcie nie mam masy i nie moge przytyć za nic. Deca jest za droga. Odpiszcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Ci wierze bo sam miałem wielkie problemy- gdyby nie prochy to po 3 latach treningu ważyłbym pewnie jakieś 60kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duckman TO DO CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BALANGI - prawie wogóle , tylko czasami
TRENING - Trenuje dużo , jeśli tu lezy problem to raczej przetrenowanie trening dokładnnnnnyyyyyyyyy
ODŻYWIANIE - Żrem ile wlezie to co ma dużo biłka - nabiał
codzien 1 litr mleka no i wogóle dużo jem i nawet tłuszczu cięzko zlapać. No i odpowiedz mi teraz.I co ty na to.!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Dobra sory! Tak mi sie przysunelo dlatego ze wiekszosc ludzi jeszcze zanim zacznie dotykac zelastwa juz mysli o niesamowitych pyrostach (skoro mowisz ze 3 lata. To sory moj blad!) Zawsze jednak lepiej na poczatek zniechecic do brania :). A na powaznie. Po prostu nie jestem zwolenikiem brania jako/lub pierwszego dopalacza testosteronu. Tym bardziej laczenia tego z mietkiem... To akurat mocne sterydy a ten drugi wiecej ci szkod przyprawi niz ewentualnych przyrostow. Dlatego zaproponowalem ci na poczatek Dece... Bo w porownaniu z tesciem po pierwsze bezpieczniejszy, po drugie mniejsze spadki po cyklu. A na tesciu wiekszosc co ci przybedzie to i spadnie. Lepiej na pierwszy cykl Dece potem za jakis czas na drugi Tesc. I to tyle (sam nie bralem i jestem happy ze swoich przyrostow -ale mam do czynnienia z dopingiem na codzien :)

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1118
Na pierwszy raz to oxandrolon jest malo androgenny co prawda bez wielkich rewelacji jesli chodzi o mase ale to co urosnie zostaje po cyklu jeszcze jedno sila zaskakuje nas z tygodnia na tydzien przy oxandrolonie

ralf

ralf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
do RAF-gosc pisze za decka za droga a ty mu o oxandrolonie
i juz pomijam dostepnosc i to ze masa to mu napewno tylko po tym nie pojdzie

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ODŻYWIANIE - Żrem ile wlezie to co ma dużo biłka - nabiał
codzien 1 litr mleka..." itd...skoro uważasz że litr mleka dziennie to dużo....to ciekawe co znaczy to "żrem ile wlezie"...? Może po prostu nie wiesz jak dużo można zjeść =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
sprawdz maila

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta polska a rosyjska

Następny temat

co wy nato!!!

WHEY premium