SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po dłuuugiej przerwie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
cześć
jakieś półtora roku temu przy 194 cm wzrostu ważyłem 111 kg, klatka 124, buła 51, mięśni brzucha nie widziałem ( zresztą nigdy w życiu ich nie widziałem hehe) ale generalnie nie było źle. Po dłuugiej przerwie (kontuzja a potem lenistwo) jest tragedia: bęben wisi, buły niet a klatka to cyce nr 4 :(((. Od pon zaczynam znowu tyrkę na siłowni i teraz parę pytań: najpierw się odtłuścić a póżniej masa itd, czy najpierw siła później masa a potem dopiero gubienie tłuszczu? i kiedy zacząć z towarem?
kiedyś nieźle rosłem na dece z winst i testexem- powtórzyć czy zmienić i może spróbować oxandrolonu? ale jak stwierdzić czy nie kupuję lipy
pozdrawiam i liczę na pomoc werbalną wicio

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
o żadnych zawodach nie ma mowy ale figurkę na nast lato mushę mieć!!! i o to sie postaram! a jak mi łydek zabraknie to nie pójdę na plażę )
pozdrawiam wicio
p.s. ciężki trening zawsze kojarzayłem z dużymi kg ale fakt ciężki może być obwodowy!
nie luu obwodowego ale nie mam wyjścia! jeszcze raz thx TED za odpowiedź

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
Noo dobra! przeczytałem, że najpierw przeczytaj stronkę główną itd.
ale jak jush to pytanie zadałem to może ktoś jednak coś podpowie z własnego doświadczenia? Przecież forum to bestia interaktywna! poza tym info na strnie to w zasadzie suche treści a kontakt tzw. międzyludzki przebija wiadomości encyklopedyczne!!! pheh i co ja moo więcej napisać? no może to że jeszcze raz poproszę o jakąś pomoc werbalną.
pozdro

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139508
yyyyyy stawiam sie na zyczenie !
kupuj eca ew clen albo clen ew eca ew clen + eca lub eca + clen
spal duzo tluszczyku bo o miesnie raczej sie nie musisz bac (malo pewnie zostalo po 4 latach bezruchu )
potem sie zobaczy (tzn zbieraj hajsik na dece i testa + dodatki)
co do diety treningu supli to odwiedz inne dzialy

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
jakie 4 lata??? "tylko" półtora roku przerwy było
pozdro wicio

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139508
a to cyce nr 4
prawie trafilem
ale jak z miechem ?tzn zachowalo sie troche?

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
nie no kiszka totalna!!! ale jak zacznę to wszystko szybko wróci! tak było kiedyś!
pozdro wicio

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139508
tzn nie cwiczyles 1.5 roku
spadlo ci zapewne wszystko co zrobiles na koksie
i chcesz powiedziec ze jak zaczniesz tera znow natural to wroci?
w tej bajce byly czy dopiero beda smoki ?
czy jak zrobisz cykl to wszystko wroci?

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Wicio, ze wzgledu na wiek i wage zrob sobie EKG wysilkowe, jesli wszystko bedzie OK to wyskocz z bamboszy i bierz sie za ciezki trening, diete. Doloz ECA, ew. clen.
Jak zwalisz troche sadla/wody to mozesz siegnac po lightowy cykl z wina i/lub propionatu. Jesli wytrzymasz rezim diety i treningu aerobowego gwarantuje Ci ze szybko wrocisz do formy.

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Najpierw dieta, potem aeroby, potem dodaj dopalacze i potrem obnizaj wegle i lub dodawaj aerobow :)
Tak bedzie staly progres, a jak by co to zapytaj Teda on ma kilka asow w rekawie



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
Ted nie moo robić ciężkiego treningu bo po kontuzji achillesa nie mam prawa robić przysiadów! a robić górę bez nóg to bez sensu (chyba?)
tak se wymyśliłem:
miesiąc aerobów z lekkim siłowym, po miesiącu eca z intensywnym aerobowym- cykl eca przedłużam clenem i ok grudnia wchodzę na siłowy oporowo. nie wiem czy to good ale może Ted cóś podpowiesz?
pozdrawiam wicio

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Wicio, mowiac "ciezki" trening mialem na mysli trening obwodowy i duuuuzo aerobow w jakiejkolwiek formie (rower, basen, maszyny itd.). O treningu typowo silowym na razie zapomnij.
Ogolnie dobrze sobie to rozplanowales, nie przesadzaj na poczatku z intensywnoscia aerobow, bo szybko zniechecisz sie
Co do nog to nie narzekaj, mozna miec dobrze zbudowane nogi bez robienia przysiadow, oczywiscie nie mowie o robieniu formy na jakiekolwiek zawody.



Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile w organiźmie siedzi CLENBUTEROL

Następny temat

Winstrol IP +?

WHEY premium