SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po długiej przerwie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Witam wstawiam fotki obecnej sylwetki i jedno z przed 2 lat.Łacznie trenuje okolo 2,5 roku z przerwami jedna dluzsza 4miechy(po ktorej stracilem duzo masy) od tej przerwy 4 miesiecy trenuje 3miesiace i wstawiam teraz fotki z tego okresu po przerwie i treningu 3 miesiecy.

Teraz biore sie ostro za mase a pozniej jakas wycinka,jednak trudno mi przytyc przy tym wzroscie(193cm)Diete staram sie trzymac(chociaz brak funduszu utrudnia sprawe)Mam 18lat i jeszcze sie ucze wiec jestem na utrzymaniu rodzicow

Wymiary w przyblizeniu w profilu.Fotki robilem sam dlatego nie sa najlepszej jakosci.Prosze o ocene
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791


Fotka z przed 2 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791


obecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791


,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
wklej wiecej fot

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Pozniej wstawie fotki nóg i pleców bo narazie nie ma mi kto zrobic.pzdr

Troche zalany jestem nigdy nie mialem dobrej rzezby ale to wina zlej diety.

Zmieniony przez - Nowin33 w dniu 2009-03-08 16:33:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
w miare wygladasz klate popraw

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2329
jak na 2 lata to straszna porazka,cwicze tyle samo co Ty ale troszke inaczej to wyglada,bierz sie za siebie

[][]---[][]Life is to short to be small[][]---[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
No okAle przez te 2lata nie przykladalem sie tak do treningu poprostu tak trenowalem dla siebie(bo bylem chudy)zreszta przy moim 193cm a twoimi 173 to nie ma co porownywac.Bo ja zeby miec dobra mase i dobrze wygladac to przy tym wzrosicie musze duzo nad soba pracowac i jesc a z apetytem to u mnie slabo


Mam kolegów ktorzy maja podobny wzrost do ciebie i bardzo szybko nabieraja mase i robia sie nabici.pzdr

Uwierz ze będac wysokim trudno przytyc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16latek galeria

Następny temat

Aktualnie..

WHEY premium