SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po co ćwiczycie???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 171
Witam, chcialbym dowiedziec sie od Was po co cwiczycie sztuki walki? Co Wam to daje? Po co przychodzicie na sale, trenujecie, meczycie sie, pocicie? Pozdrawiam

/ ---|-
/--/---/ -|----
_/ \ --|-----

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1657
Bo lubimy
Aole każdy z innego powodu. Znam totalnych pasjonatów, którzy świata za SW nie widzą... Są i tacy (niestety) którzy chcą się nauczyć jak profesjonalnie bić innych... Inni, żeby poczuć się pewniej i bezpieczniej... Jeszcze inni, bo to takie inne, fajne... Ilu fajterów, tyle powodów.
Ja zaczęłam z ciekawości, a potem wciągnęłam się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3162
Wiesz, kiedy już się zacznie trenować to na prawdę cięzko jest przestać. To sie stało moim życiem. Kiedy złapie jakas kontuzje i przez jakieś czas jestem unieruchomiony to po tygodniu nie róbstwa zaczyna mnie nosić, przychodzi power, wspominało już o tym kilka osób. Poza tym ja od małego chciałem śmigać jak inni karatecy z filmów USA to teraz spełniam dziecięce marzenia

SFD FIGHT CLUB

<Polskie Centrum Jiu Jitsu Goshin-Ryu>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
To chyba tak jak z górami. Jak pytali jednego alpinistę, po co się pcha na te najwyższe szczyty, odpowiedział "bo są"

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1313
Ja zacząłem ćwiczyc taekwon-do ponieważ tata mi kazał ale już po pierwszym treningu bardzo mi się spodobało i teraz chodzę na TKD tylko dla siebie, żeby podnieść swoją sprawność fizyczną, potem może odnosić sukcesy w zawodach, i też po części dlatego żebym się czuł pewniej na ulicy Jestem dumny z tego że ćwiczę TKD po prostu

<<<< TAEKWONDO RULEZ >>>>
<<SFD FIGHT CLUB>>
"Walcz zbiegając ze wzgórza, a nie wspinając się na nie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2529
Ja też zaczołem ćwiczyć tak jak to powiedział bushi_do bo chciałem śmigać jak ci na filmach no i tak zostało a drugą moją motywacją do tego zeby ćwiczyć było nie tylko zrzucenie troche wagi i usprawnić się fizycznie ale także bezpieczeństwo na drodze bo mamy dzisiaj ciężkie czasy i w ryj można dostać praktycznie "za nic" tak więc zostałem przy kung-fu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
zawsze o tym marzylem ale jak bylem maly starzy mi nie pozwalali i bylem leniwy a pozniej mnie wciagnelo zaczelo sie od 2 treningow w tygodniu do 6x w tyg w 2 klubach to juz jest obsesja i choroba psychiczna


ps. od polowy lutego zaczela mnie jakas alergia lapac czy jakis syf i mam przerwe teraz moze i dobrze bo bym sie do matury nie uczyl




trenuje dlatego bo lubie to uczucie ze robie cos niezwyklego i jak widze jak jakies cfaniaczki z silowni przychodza i odchodza bo wypluli pluca na pierwszym treningu i odrazu zrezygnowali to jestem dumny ze ciagne to juz 3 sezon

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1193
Heh... ja zaczęłam trenować bo znudził mi się taniec towarzyski a chciałam dlej mieć dobrą kondycję i potrzebowałam ruchu po całych dniach w szkole. Teraz to już chyba nałóg, mogłabym ćwiczyć codziennie ale dlaczego tak naprawdę nie wiem Poprostu coś w tym jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1657
A nie mówiłam? Ile osób tyle powodów....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ćwicze, bo nic prócz dobrej walki, hardkorowego treningu na skraju wyczerpania nie daje mi takiej satysfakcji. Kocham to uczucie kiedy organizm i zdrowy rozsądek mówi nie, a ja dalej walcze, po prostu robie swoje.
Tak, jestem świrem i masochistą i jestem z tego dumny!

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Olo kurde tyle razy sie nas juz pytali po co cwiczymy ze chyba zrobie sobie dokument w wordzie i jak by co to tylko kopiuj/wklej

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontakt z brylem/czarnym/żmiją

Następny temat

roy harris seminaruim

Wiecej