SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po 2 tyg. z Xenadrine

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
xenadrone biore od ponad 2 tygodni efekty sa BARDZO widoczne (moja kochana mamusia niepokoi sie tym ze w 2 tygodnie schudlem4,5 kg). Dla mnie git, ale nic nie moge jesc... Jestem glodny, a jak mam obiad to na sama mysl o zarciu robi mi sie niedobrze. duzo cwicze, dziennie pije litr mleka. Ale jem albo w ogole albo w bardzo malych ilosciach, przez co trace sile na cwiczenia. Poza tym mam duze nadcisnienie wystaczy ze moment przysiade i zaraz wstane to przed oczami widze kropki i trace rownowage (raz sie przewrocilem i stracilem na moment przytomnosc). Czy ktos z was wie jak zapobiec temu, bo czuje sie ostatnio bardzo slaby, cvzesto mam mdlosci, zawroty glowy itp. Oczywiscie w ostatecznosci przestane zazywac, ale czy da sie to ominac?


Prosze o jakies rady, od tych ktorzzy wczesniej probowali tego srodka, z gory dziekuje.

Arek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Atomic, wolę polecić coś co przetestowałem i wiem że nie zaszkodzi, niż patrzeć jak się głodzi.

Łukasz Gocławski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
Ja bym radzil ci jednak spozywac te posilki...:)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Czlowieku ty sie poprostu glodzisz a nie o to chodzi z braniem tego srodka ma byc dieta a nie glodowka duzo bialka , srednio weglowodanow i najlepiej zlozonych i malo tluszczy

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
I pewnie wiecej schudles od tego niejedzenia niz od Xenadrine ;)))

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Wielokrotnie ostrzegałem że ECA to środek niebezpieczny. Te 4,5 kg to głównie odwodnienie. Głodzenie się to najgorszy sposób odchudznia. Pełną dawkę Xenadrine wziąłem tylko 2 razy - jak zauważyłem co się dzieje z miejsca odstawiłem - to nie jest sposób na zdrowe odchudzanie!

Rolę ECA widzę jako środka pobudzającego i poprawiającego samopoczucie w warunkach obciążenia i znużenia - najwyżej połowa dawki 2 razy dziennie: rano i przed treningiem. Stosowane pełnych dawek powoduje potężne odwodnienie, zaburzenia pragnienia i łaknienia a nawet zaburzenia świadomości przy dłuższym stosowaniu.

Po odstawieniu ECA organizm zacznie mścić się za tę głodówkę: zacznie w piorunującym tempie odbudowywać utracone zasoby. Proponuję Ci odstawić natychmiast lub przynajmniej zredukować dawkowanie o połowę.

Odchudzanie to porces długotrwały i męczący. Nie da się tego obejść stosowaniem nawet najwymyslniejszych specyfików, można jedynie poprawić sobie samopoczucie i umożliwić normalne funkcjonowanie rozsądnym dawkowaniem.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Dzieki wszystkim za odpowiedz :)
Zmniejsze dawkowanie do polowy, ale narazie tylko do konca tego tygodnia.

Arcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Daj również znać gdy dopadnie Cię jo-jo po kuracji!!!


WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powinieneś brać xenadrine normalnie, 4 tabletki dziennie, jeść przez 5 dni mało, a co szósty dzień normalnie. Organizm zdobędzie zapas na kilka dni, unikniesz efektu jo-jo.

Łukasz Gocławski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Lover malo czyli ile? Bo ja ostatnio nic nie jem :( Czy efekt jojo wyniknie jedynie z tego ze powroci mi apetyt?

Nazywam się Arek, mam 16 lat.
Ćwiczę od pół roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez 5 dni jedz np. obiad 1000 kcal i dużo pij, a co szósty dzień 3 normalne posiłki razem około 3000 kcal.

Łukasz Gocławski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Jak masz 16 lat do gratuluje pomyslu brania ECA z rownoczesnym glodzeniem sie...

WEBADI
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina C !!!

Następny temat

Glutamina a kreatyna i pora dnia - wątpliwości

WHEY premium